Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Zvěřinová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Nepomucký Josef
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 h Nehvizdy 06.01.2019
60 m 09.28 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.24 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 22.79 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
300 m 48.43 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:08.48 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
800 m 2:48.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.01 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.99 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.39 h Praha - Stromovka 20.02.2020
skok vysoký 1.35 Praha - Vinohrady 18.05.2020
skok daleký 3.20 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 3.82 h Nehvizdy 20.01.2019
vrh koulí 3kg 05.83 Praha - Mazurská 09.09.2019
hod kriketovým míčkem 24.19 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pohár rozhlasu 0870 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 h Nehvizdy 06.01.2019
60 m 09.28 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.45 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 22.79 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
300 m 49.50 h Praha - Stromovka 16.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.99 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.30 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019
skok daleký 3.82 h Nehvizdy 20.01.2019
skok daleký 3.71 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
vrh koulí 3kg 05.83 Praha - Mazurská 09.09.2019
pohár rozhlasu 0870 Praha - FZŠ Chodovická 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky 19 Praha - Mazurská 05.83
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žky 6 Praha - Mazurská 3.63
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 11 Praha - Eden 3.58
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B03 3 Praha - Eden 22.95
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Kotlářka NM
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B05 4 Praha - Kotlářka 09.53
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F 22 Praha - Podvinný Mlýn 3.71
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Podvinný Mlýn 09.30
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F 17 Praha - Děkanka 1.26
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 22.79
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B01 5 Praha - Podvinný mlýn 09.28
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) pohár rozhlasu/Žkm 21 Praha - FZŠ Chodovická 0870
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) skok vysoký/Žkm 5= Praha - FZŠ Chodovická 1.30
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) 60 m/Žkm/B02 2 Praha - FZŠ Chodovická 09.43
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 3 Nehvizdy 11.99
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R03 3 Nehvizdy 09.74
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 7 Praha - Stromovka 09.52
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B30 1 Praha - Stromovka 22.79
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky 11= Nehvizdy 1.25
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žky 18 Nehvizdy 3.82
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B21 1 Praha - Stromovka 49.50
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B16 5 Praha - Stromovka 22.45
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky/F 7 Nehvizdy 1.30
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žky/R03 3 Nehvizdy 09.30