Karta atleta

Export do excelu
  • Holub Tomáš
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Martina Slívová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.86 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 08.55 Uherské Hradiště 23.5.2019
60 m 09.01 h Ostrava 9.2.2019
150 m 20.80 Holešov 1.5.2019
150 m 22.25 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 45.23 Holešov 1.5.2019
300 m 48.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
600 m 1:46.50 Otrokovice 8.4.2019
800 m 2:23.81 Uherské Hradiště 1.6.2019
800 m 2:33.15 h Ostrava 9.2.2019
1000 m 3:09.52 Uherské Hradiště 23.5.2019
40 yardů př. 07.80 h Otrokovice 9.12.2018
60 m překážek 11.92 Otrokovice 25.4.2019
60 m překážek 12.66 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
pohár rozhlasu 0985 Uherské Hradiště 23.5.2019
pětiboj 1405 Otrokovice 25.4.2019
hod kriketovým míčkem 42.28 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 3.46 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 4.05 h Otrokovice 30.1.2019
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 9.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.86 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 08.55 Uherské Hradiště 23.5.2019
60 m 09.01 h Ostrava 9.2.2019
150 m 20.80 Holešov 1.5.2019
150 m 22.25 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 45.23 Holešov 1.5.2019
600 m 1:46.50 Otrokovice 8.4.2019
800 m 2:23.81 Uherské Hradiště 1.6.2019
800 m 2:33.15 h Ostrava 9.2.2019
1000 m 3:09.52 Uherské Hradiště 23.5.2019
60 m překážek 11.92 Otrokovice 25.4.2019
pohár rozhlasu 0985 Uherské Hradiště 23.5.2019
pětiboj 1405 Otrokovice 25.4.2019
hod kriketovým míčkem 42.28 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 3.46 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 4.05 h Otrokovice 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/R2 6 Jablonec nad Nisou 2:25.78
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci MS Uherské Hradiště 2:26.29
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M 7 Uherské Hradiště 2:23.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 9 Uherské Hradiště 0985
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 1000 m/Žcm/B01 2 Uherské Hradiště 3:09.52
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B03 3 Uherské Hradiště 08.55
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/F Zlín 2:28.52
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Zlín 20.86
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/M Otrokovice 2:25.67
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Žci Holešov 45.23
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Žci Holešov 20.80
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 7 Otrokovice 1405
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm 19 Otrokovice 42.28
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm 27 Otrokovice 3.46
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B02 1 Otrokovice 2:31.77
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B03 2 Otrokovice 08.90
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B03 2 Otrokovice 11.92
23.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/EleH/B1 6 Otrokovice 47.22
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 600 m/Žcm/F Otrokovice 1:46.50
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm Otrokovice 37.50
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/B01 5 Otrokovice 05.90
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R01 2 Ostrava 09.01
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B01 4 Ostrava 2:33.15
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B03 2 Ostrava - Vítkovice 2:35.49
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 22.25
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žcm/R03 2 Otrokovice 05.86
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F 6 Otrokovice 4.05
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žcm/FA Otrokovice 05.94