Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Holub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Slívová Martina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.86 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.49 Vyškov 29.09.2019
60 m 08.26 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 19.98 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.56 Otrokovice 01.06.2020
300 m 48.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 44.3 Holešov 21.05.2020
600 m 1:40.2 Holešov 21.05.2020
800 m 2:28.29 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:18.47 Zlín 27.05.2020
1000 m 3:07.11 Vyškov 29.09.2019
1500 m 5:00.00 Zlín 24.06.2020
40 yardů př. 07.80 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.66 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76) 11.92 Otrokovice 25.04.2019
100 m překážek (0.84) 19.16 Otrokovice 19.05.2020
200 m překážek (0.76) 31.31 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 4.31 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 4.38 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 4kg 07.35 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 22.72 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 600g 25.42 Otrokovice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 42.28 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0985 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1405 Otrokovice 25.04.2019
vrhačský trojboj 0813 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.86 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 09.01 h Ostrava 09.02.2019
60 m 08.49 Vyškov 29.09.2019
150 m 22.25 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 20.80 Holešov 01.05.2019
300 m 45.23 Holešov 01.05.2019
600 m 1:46.50 Otrokovice 08.04.2019
800 m 2:33.15 h Ostrava 09.02.2019
800 m 2:23.81 Uherské Hradiště 01.06.2019
1000 m 3:07.11 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.92 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.05 h Otrokovice 30.01.2019
skok daleký 3.46 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 42.28 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0985 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1405 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Žcm 5 Ostravice 0:03:46
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žcm/B01 7 Vyškov 08.49
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/Žcm 6 Vyškov 3:07.11
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R5 7 Brno 20.81
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žcm/B1 11 Brno 2:26.21
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/FA Zlín 08.57
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B01 2 Zlín 20.94
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R04 1 Zlín 08.51
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/R2 6 Jablonec nad Nisou 2:25.78
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci MS Uherské Hradiště 2:26.29
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M 7 Uherské Hradiště 2:23.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žcm 9 Uherské Hradiště 0985
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 1000 m/Žcm/B01 2 Uherské Hradiště 3:09.52
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B03 3 Uherské Hradiště 08.55
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/F Zlín 2:28.52
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Zlín 20.86
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/M Otrokovice 2:25.67
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Žci Holešov 45.23
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Žci Holešov 20.80
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 7 Otrokovice 1405
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 19 Otrokovice 42.28
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 27 Otrokovice 3.46
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B02 1 Otrokovice 2:31.77
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B03 2 Otrokovice 08.90
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Otrokovice 11.92
23.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/EleH/B1 6 Otrokovice 47.22
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 600 m/Žcm/F Otrokovice 1:46.50
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm Otrokovice 37.50
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/B01 5 Otrokovice 05.90
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R01 2 Ostrava 09.01
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B01 4 Ostrava 2:33.15
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B03 2 Ostrava - Vítkovice 2:35.49
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 22.25
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/R03 2 Otrokovice 05.86
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F 6 Otrokovice 4.05
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/FA Otrokovice 05.94