Karta atleta

Export do excelu
  • Špaček Maximilian
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Petr Dubský
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m 08.27 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.00 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 45.10 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 43.45 h Praha - Strahov 19.01.2020
800 m 2:41.12 Praha - Přátelství 13.09.2018
800 m 2:31.43 h Praha - Strahov 17.02.2019
1500 m 5:19.79 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m překážek 09.55 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek 16.08 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 31.81 Praha - Juliska 28.05.2019
hod oštěpem 600g 18.84 Praha - Juliska 28.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.53 Praha - Přátelství 13.09.2018
vrh koulí 4kg 08.13 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok daleký 4.89 h Praha - Strahov 19.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.00 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 43.45 h Praha - Strahov 19.01.2020
60 m překážek 09.55 h Praha - Strahov 31.01.2020
vrh koulí 4kg 08.13 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok daleký 4.89 h Praha - Strahov 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R02 3 Praha - Děkanka 16.08
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/FB Praha - Děkanka 16.94
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B02 Praha - Děkanka DNS
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) oštěp 600g/Žci 8 Praha - Juliska 18.84
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 200 m př./Žci/B01 3 Praha - Juliska 31.81
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci/F 11 Praha - Děkanka 5:19.79
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B02 1 Praha - Děkanka 17.98
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B03 5 Praha - Děkanka 45.10
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B04 2 Praha - Děkanka 08.62
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Radotín 48.75
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 60 m/M/B02 3 Praha - Radotín 08.83
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žci/B01 7 Praha - Strahov 2:31.43
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 7 Praha - Stromovka 08.76
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B17 2 Praha - Stromovka 21.01
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) dálka/Žci Nehvizdy 4.59
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m př./Žci/B01 2 Nehvizdy 10.94
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m/Žci Nehvizdy 08.80
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 44.77