Karta atleta

Export do excelu
  • Zeithamelová Kateřina
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Brno 09.09.2019
60 m 09.22 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 47.78 Brno 09.09.2019
600 m 1:51.07 Valašské Meziříčí 17.05.2019
800 m 2:42.55 Šumperk 07.10.2018
800 m 2:45.26 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
pohár rozhlasu 1056 Valašské Meziříčí 17.05.2019
skok daleký 4.09 Brno 09.09.2019
skok daleký 3.86 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
Přespolní běh 0:10:01 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Žky 16 Ostravice 0:10:01
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žky/KF 22 Brno 4.09
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žky/B16 8 Brno 47.78
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R27 6 Brno 09.15
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 12 Otrokovice 4.08
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/Žky/F Otrokovice 50.40
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žky/R03 4 Otrokovice 09.27
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žky/FB 6 Otrokovice 09.39
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žkm 16 Uherské Hradiště 0999
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B01 2 Uherské Hradiště 1:52.08
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žkm/F 5 Uherské Hradiště 4.25
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) poharR/Žkm 5 Valašské Meziříčí 1056
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) 600 m/Žkm/B 1 Valašské Meziříčí 1:51.07
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) dálka/Žkm Valašské Meziříčí 4.42
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 10 Uherské Hradiště 4.18
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 2 Uherské Hradiště 49.25
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky 8 Uherské Hradiště 4.39
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R04 3 Uherské Hradiště 09.26
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B02 2 Uherské Hradiště 48.30