Karta atleta

Export do excelu
  • Škopová Marie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Jarmila Hynková
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 Šumperk 30.05.2019
60 m 08.93 h Olomouc 15.02.2019
150 m 20.26 Hranice 18.06.2019
300 m 42.95 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
300 m 45.34 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
600 m 1:37.99 Vyškov 29.09.2019
800 m 2:30.44 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 09.84 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 11.33 h Olomouc 14.12.2018
pohár rozhlasu 1506 Šumperk 10.05.2019
pětiboj 2720 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 2100 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.70 Šumperk 24.09.2019
vrh koulí 2kg 10.53 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 2kg 09.37 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 4.31 Šumperk 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 Šumperk 30.05.2019
60 m 08.93 h Olomouc 15.02.2019
150 m 20.26 Hranice 18.06.2019
300 m 42.95 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
300 m 45.34 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
600 m 1:37.99 Vyškov 29.09.2019
800 m 2:30.44 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 09.84 Šumperk 06.10.2019
pohár rozhlasu 1506 Šumperk 10.05.2019
pětiboj 2720 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 2100 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.70 Šumperk 24.09.2019
vrh koulí 2kg 10.53 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 2kg 09.37 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 4.31 Šumperk 09.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Šumperk 2:34.62
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F Šumperk 36.50
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F Šumperk 4.31
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 1 Šumperk 10.00
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Šumperk 08.58
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Šumperk 09.84
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Šumperk 2:30.44
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Šumperk 20.33
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 600 m/Žkm Vyškov 1:37.99
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Vyškov 10.27
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/Žkm/B01 1 Šumperk 1:45.65
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm 4 Šumperk 36.70
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm Šumperk 4.30
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B09 1 Šumperk 08.63
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 6 Hranice 10.55
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Hranice 43.22
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B01 1 Prostějov 1:43.36
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 10.53
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Prostějov 10.40
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R2 3 Jablonec nad Nisou 42.95
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/F 8 Jablonec nad Nisou 42.95
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) koule 2kg/Žkm/F Hranice 09.94
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žkm/B03 1 Hranice 10.16
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B04 1 Hranice 20.26
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Šumperk 44.08
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Šumperk 08.45
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm Šumperk 09.12
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) poharR/Žkm 5 Šumperk 1452
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 60 m/Žkm 4 Šumperk 08.71
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:41.81
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 1 Prostějov 2:33.13
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 3 Prostějov 08.59
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 07.91
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) poharR/Žkm Šumperk 1506
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žkm Šumperk 08.56
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:41.10
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Olomouc 44.20
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Šumperk 08.93
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Šumperk 45.33
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm Olomouc 09.37
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 08.93
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R03 2 Olomouc 09.07
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 45.34
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm Olomouc 08.12