Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Škopová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Hynková Jarmila
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 h Olomouc 14.02.2020
60 m 08.28 Šumperk 18.05.2020
150 m 19.53 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 41.49 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 41.61 Olomouc 03.06.2020
400 m 58.82 Šumperk 05.07.2020
600 m 1:37.99 Vyškov 29.09.2019
800 m 2:28.33 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:20.71 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.84 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.83 h Olomouc 18.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.20 Třinec 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.08 Šumperk 16.06.2020
skok vysoký 1.44 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.50 Třinec 27.06.2020
skok daleký 4.61 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.39 Šumperk 16.06.2020
vrh koulí 2kg 10.53 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 2kg 10.77 h Olomouc 18.12.2019
vrh koulí 3kg 09.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 10.49 Šumperk 20.05.2020
hod oštěpem 500g 27.15 Praha - Eden 25.07.2020
pohár rozhlasu 1506 Šumperk 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.70 Šumperk 24.09.2019
pětiboj 2720 Šumperk 09.10.2019
pětiboj hala [Zky] 3019 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 4528 Třinec 27.06.2020
čtyřboj 2100 Šumperk 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 h Olomouc 15.02.2019
60 m 08.45 Šumperk 30.05.2019
150 m 20.26 Hranice 18.06.2019
300 m 45.34 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 42.95 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
600 m 1:37.99 Vyškov 29.09.2019
800 m 2:30.44 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.84 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.83 h Olomouc 18.12.2019
skok daleký 4.31 Šumperk 09.10.2019
vrh koulí 2kg 10.53 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 2kg 10.77 h Olomouc 18.12.2019
pohár rozhlasu 1506 Šumperk 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.70 Šumperk 24.09.2019
pětiboj 2720 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 2100 Šumperk 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Olomouc 09.83
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Olomouc 10.77
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Šumperk 2:34.62
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Šumperk 36.50
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F Šumperk 4.31
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Šumperk 10.00
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Šumperk 08.58
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Šumperk 09.84
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Šumperk 2:30.44
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Šumperk 20.33
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 600 m/Žkm Vyškov 1:37.99
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Vyškov 10.27
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/Žkm/B01 1 Šumperk 1:45.65
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Šumperk 36.70
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm Šumperk 4.30
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B09 1 Šumperk 08.63
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Hranice 10.55
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Hranice 43.22
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B01 1 Prostějov 1:43.36
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prostějov 10.53
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Prostějov 10.40
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R2 3 Jablonec nad Nisou 42.95
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/F 8 Jablonec nad Nisou 42.95
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Hranice 09.94
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Hranice 10.16
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B04 1 Hranice 20.26
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Šumperk 44.08
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Šumperk 08.45
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Šumperk 09.12
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm 5 Šumperk 1452
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 60 m/Žkm 4 Šumperk 08.71
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:41.81
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 1 Prostějov 2:33.13
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 3 Prostějov 08.59
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prostějov 07.91
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) pohár rozhlasu/Žkm Šumperk 1506
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žkm Šumperk 08.56
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:41.10
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Olomouc 44.20
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Šumperk 08.93
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Šumperk 45.33
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm Olomouc 09.37
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 08.93
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R03 2 Olomouc 09.07
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 45.34
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm Olomouc 08.12