Karta atleta

Export do excelu
  • Žouželková Anna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Jarmila Hynková
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Šumperk 30.5.2019
60 m 09.02 h Olomouc 15.2.2019
150 m 20.86 Hranice 18.6.2019
800 m 3:02.67 Přerov 10.10.2018
60 m překážek 10.24 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m překážek 10.94 h Olomouc 15.2.2019
pětiboj 1776 Přerov 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 13.78 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.28 Přerov 10.10.2018
Přespolní běh 0:10:03 Šumperk 16.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Šumperk 30.5.2019
60 m 09.02 h Olomouc 15.2.2019
150 m 20.86 Hranice 18.6.2019
60 m překážek 10.24 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m překážek 10.94 h Olomouc 15.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F Šumperk DNS
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F Šumperk DNS
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 Šumperk DNF
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 2 Šumperk 10.59
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B03 5 Šumperk 08.94
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/B02 7 Vyškov 09.00
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m př./Žkm/B02 6 Vyškov 19.21
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 3 Hranice 11.04
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 3 Hranice 08.97
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FA 5 Prostějov 09.01
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Prostějov 10.99
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 4 Prostějov 22.50
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R02 1 Prostějov 08.81
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R1 6 Jablonec nad Nisou 10.24
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žkm/B03 2 Hranice 10.59
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B05 1 Hranice 20.86
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Šumperk 10.29
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Šumperk 08.41
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Prostějov 10.64
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 2 Prostějov 08.56
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B03 1 Prostějov 21.24
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Olomouc 08.79
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Olomouc 11.95
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA Olomouc 11.00
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R01 2 Olomouc 10.94
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB 4 Olomouc 09.05
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 1 Olomouc 09.02