Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Kokořová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.94 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.81 Frýdek-Místek 26.06.2020
150 m 25.76 Třinec 13.06.2019
600 m 2:13.8 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 3:21.80 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.80 Třinec 24.04.2019
skok daleký 3.40 Třinec 24.04.2019
skok daleký 3.22 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
hod kriketovým míčkem 31.26 Frýdek-Místek 31.05.2020
pětiboj 0835 Třinec 24.04.2019
chůze dráha 2000 m 12:05.41 Frýdek-Místek 17.06.2019
chůze dráha 3000 m 18:49.86 Praha - Eden 05.10.2019
chůze dráha 3000 m 19:53.06 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
chůze dráha 1000m 5:20.53 Frýdek-Místek 25.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.06 Brno 10.09.2019
150 m 25.76 Třinec 13.06.2019
600 m 2:13.8 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 3:21.80 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.80 Třinec 24.04.2019
skok daleký 3.40 Třinec 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 28.10 Frýdek-Místek 05.09.2019
pětiboj 0835 Třinec 24.04.2019
chůze dráha 2000 m 12:05.41 Frýdek-Místek 17.06.2019
chůze dráha 3000 m 18:49.86 Praha - Eden 05.10.2019
chůze dráha 1000m 5:55.46 Ostrava - Poruba 11.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Žky 6 Praha - Eden 18:49.86
25.09.2019 Chodecký pohár mládeže MSK 6.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žkm Frýdek-Místek 12:07.32
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze dráha 3000 m/Žky Kolín DNS
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) chůze dráha 3000 m/Žky 4 Uherské Hradiště 20:31.92
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KH 28 Brno 2.78
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 17 Brno 27.34
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R38 3 Brno 10.06
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B09 3 Frýdek-Místek 10.53
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 26 Frýdek-Místek 28.10
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B05 4 Frýdek-Místek 26.38
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žky/F MS Frýdek-Místek 12:31.80
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žkm/F Frýdek-Místek 12:05.41
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 23 Frýdek-Místek 20.60
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B04 4 Frýdek-Místek 26.16
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 31 Třinec 27.03
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B09 3 Třinec 10.56
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B04 5 Třinec 25.76
11.06.2019 Krajský chodecký pohár mládeže 2019 (Atletika Poruba z.s.) chůze dráha 1000m/Žkm Ostrava - Poruba 5:55.46
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm Opava NM
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 Opava DNS
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B07 Opava DNS
16.05.2019 3.závod Krajského poháru v chůzi MSK (TJ Sokol Opava) chůze dráha 2000 m/Žkm Opava 12:32.85
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B08 5 Frýdek Místek 10.71
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 28 Frýdek Místek 25.25
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Frýdek Místek 25.90
07.05.2019 2.kolo chodeckého poháru mládeže (SSK Vítkovice) chůze dráha 1000m/Žkm Ostrava - Vítkovice 6:03.39
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 49 Třinec 0835
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F01 18 Třinec 27.93
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F01 19 Třinec 3.40
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 7 Třinec 14.80
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 8 Třinec 10.94
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B03 7 Třinec 3:21.80
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 22 Frýdek-Místek 2:13.8
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm Frýdek-Místek NM