Karta atleta

Export do excelu
  • Kokořová Eliška
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Brno 9.9.2019
150 m 25.76 Třinec 13.6.2019
600 m 2:13.8 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 3:21.80 Třinec 24.4.2019
60 m překážek 14.80 Třinec 24.4.2019
pětiboj 0835 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 28.10 Frýdek-Místek 5.9.2019
skok daleký 3.40 Třinec 24.4.2019
chůze dráha 1000m 5:55.46 Ostrava - Poruba 11.6.2019
chůze dráha 2000 m 12:05.41 Frýdek-Místek 17.6.2019
chůze dráha 3000 m 18:49.86 Praha - Eden 5.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.06 Brno 9.9.2019
150 m 25.76 Třinec 13.6.2019
600 m 2:13.8 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 3:21.80 Třinec 24.4.2019
60 m překážek 14.80 Třinec 24.4.2019
pětiboj 0835 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 28.10 Frýdek-Místek 5.9.2019
skok daleký 3.40 Třinec 24.4.2019
chůze dráha 1000m 5:55.46 Ostrava - Poruba 11.6.2019
chůze dráha 2000 m 12:05.41 Frýdek-Místek 17.6.2019
chůze dráha 3000 m 18:49.86 Praha - Eden 5.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze 3000m/Žky 6 Praha - Eden 18:49.86
25.09.2019 Chodecký pohár mládeže MSK 6.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze 2000m/Žkm Frýdek-Místek 12:07.32
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze 3000m/Žky Kolín DNS
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) chůze 3000m/Žky 4 Uherské Hradiště 20:31.92
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KH 28 Brno 2.78
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KD 17 Brno 27.34
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R38 3 Brno 10.06
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B09 3 Frýdek-Místek 10.53
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 26 Frýdek-Místek 28.10
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B05 4 Frýdek-Místek 26.38
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze 2000m/Žky/F MS Frýdek-Místek 12:31.80
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze 2000m/Žkm/F Frýdek-Místek 12:05.41
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 23 Frýdek-Místek 20.60
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B04 4 Frýdek-Místek 26.16
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 31 Třinec 27.03
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B09 3 Třinec 10.56
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B04 5 Třinec 25.76
11.06.2019 Krajský chodecký pohár mládeže 2019 (Atletika Poruba z.s.) chůze 1000m/Žkm Ostrava - Poruba 5:55.46
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm Opava NM
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B06 Opava DNS
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B07 Opava DNS
16.05.2019 3.závod Krajského poháru v chůzi MSK (TJ Sokol Opava) chůze 2000m/Žkm Opava 12:32.85
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B08 5 Frýdek Místek 10.71
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 28 Frýdek Místek 25.25
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Frýdek Místek 25.90
07.05.2019 2.kolo chodeckého poháru mládeže (SSK Vítkovice) chůze 1000m/Žkm Ostrava - Vítkovice 6:03.39
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 49 Třinec 0835
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F01 18 Třinec 27.93
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F01 19 Třinec 3.40
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B06 7 Třinec 14.80
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 8 Třinec 10.94
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B03 7 Třinec 3:21.80
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 22 Frýdek-Místek 2:13.8
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm Frýdek-Místek NM