Karta atleta

Export do excelu
  • Nidrová Sofie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Tomáš Sekanina
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.25 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 10.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 2:14.34 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 3:03.08 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
800 m 3:11.62 h Praha - Strahov 27.2.2019
60 m překážek 13.25 Praha - Vokovice 26.9.2019
pětiboj 1186 Praha - Vokovice 26.9.2019
hod oštěpem 400g 15.48 Praha - Juliska 5.9.2019
hod kriketovým míčkem 32.29 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
skok daleký 3.69 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
Přespolní běh 09:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.25 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 10.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 2:14.34 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 3:03.08 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
800 m 3:11.62 h Praha - Strahov 27.2.2019
60 m překážek 13.25 Praha - Vokovice 26.9.2019
pětiboj 1186 Praha - Vokovice 26.9.2019
hod oštěpem 400g 15.48 Praha - Juliska 5.9.2019
hod kriketovým míčkem 32.29 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
skok daleký 3.69 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
Přespolní běh 09:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) pětiboj/Žkm 12 Praha - Vokovice 1186
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha - Vokovice 13.25
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) kriket/Žkm 7= Praha - Vokovice 31.34
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) dálka/Žkm 14 Praha - Vokovice 3.38
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žkm/B03 5 Praha - Vokovice 10.50
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žkm/B02 9 Praha - Vokovice 3:05.07
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 68 Praha - Podvinný Mlýn 1097
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/S01 5 Praha - Podvinný Mlýn 32.29
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/S01 17 Praha - Podvinný Mlýn 3.49
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B02 2 Praha - Podvinný Mlýn 3:03.08
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B05 3 Praha - Podvinný Mlýn 13.91
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B02 5 Praha - Podvinný Mlýn 11.14
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) oštěp 400g/Žkm 4 Praha - Juliska 15.48
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 13 Praha - Podvinný Mlýn 1.13
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B02 4 Praha - Podvinný Mlýn 10.63
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B2 MS Praha - Juliska 10.20
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) výška/Žkm Praha - Juliska NM
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) dálka/Žkm 14 Praha - Pekařka 3.38
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m př./Žkm/B04 2 Praha - Pekařka 13.77
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) kriket/Žkm 6 Praha - Vokovice 28.01
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Vokovice 3:06.37
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B02 7 Praha - Děkanka 3:05.34
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 71 Praha - Eden 1183
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 16 Praha - Eden 30.43
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B08 6 Praha - Eden 14.29
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B10 7 Praha - Eden 10.25
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 22 Praha - Eden 3.69
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B05 7 Praha - Eden 3:08.16
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B05 4 Praha - Jeseniova 13.59
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B04 8 Praha - Jeseniova 2:14.34
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 83 Mladá Boleslav 09:14
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B03 5 Praha - Strahov 3:11.62
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B22 6 Praha - Stromovka 10.24