Karta atleta

Export do excelu
  • Nicole Paulusová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.51 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.35 Svitavy 16.06.2019
150 m 23.15 Svitavy 01.06.2019
150 m 23.02 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 53.74 Svitavy 16.06.2019
800 m 3:13.85 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.95 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok vysoký 1.35 Litomyšl 23.05.2020
skok daleký 4.11 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 4.22 Vysoké Mýto 01.06.2020
vrh koulí 2kg 08.90 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 2kg 08.99 Vysoké Mýto 01.06.2020
hod oštěpem 400g 10.01 Chrudim 15.05.2019
hod oštěpem 500g 13.01 Litomyšl 26.05.2019
pohár rozhlasu 0455 Vysoké Mýto 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.85 Brno 10.09.2019
pětiboj 1347 Ústí nad Orlicí 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.35 Svitavy 16.06.2019
150 m 23.15 Svitavy 01.06.2019
150 m 23.20 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 53.74 Svitavy 16.06.2019
800 m 3:13.85 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.95 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok vysoký 1.20 Chrudim 05.05.2019
skok vysoký 1.38 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok daleký 4.04 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 3.88 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrh koulí 2kg 07.62 Pardubice 04.09.2019
vrh koulí 2kg 08.32 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod oštěpem 400g 10.01 Chrudim 15.05.2019
hod oštěpem 500g 13.01 Litomyšl 26.05.2019
pohár rozhlasu 0455 Vysoké Mýto 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.85 Brno 10.09.2019
pětiboj 1347 Ústí nad Orlicí 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 10 Brno - ZŠ Horníkova 1.38
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 11= Ostrava - Vítkovice 1.31
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm 25 Ostrava - Vítkovice 08.32
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B06 6 Ostrava - Vítkovice 23.20
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KF 28 Brno 3.38
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 9 Brno 32.85
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok daleký/Žkm/F 20 Pardubice 3.77
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Pardubice 07.62
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 20 Pardubice 29.70
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žky/F 23 Svitavy 3.75
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R03 4 Svitavy 09.35
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B03 5 Svitavy 53.74
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žkm/F 7 Svitavy 4.17
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B03 1 Svitavy 23.15
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) skok daleký/Žkm 14 Pardubice 3.81
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) vrh koulí 2kg/Žkm 17 Pardubice 06.39
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žkm/R05 6 Pardubice 09.84
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Žky 24 Litomyšl 13.01
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky 25 Litomyšl 3.93
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 24 Chrudim 10.01
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žkm 21 Chrudim 3.48
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Chrudim 12.71
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žkm 8 Ústí nad Orlicí 1347
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Orlicí 09.92
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žkm 9 Ústí nad Orlicí 3:13.85
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Ústí nad Orlicí 12.95
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 27.44
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 3.88
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 20 Chrudim 1.20
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žky 16= Chrudim 3.95
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) pohár rozhlasu/Žkm 21 Vysoké Mýto 0455
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok daleký/Žkm 8 Vysoké Mýto 3.49
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok vysoký/Žkm 7 Vysoké Mýto 1.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 14 Ostrava - Vítkovice 4.04
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R07 1 Ostrava - Vítkovice 09.51
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B10 1 Ostrava - Vítkovice 50.61
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok daleký/Žkm 12 Praha - Stromovka 3.85
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žkm 5 Praha - Stromovka 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Stromovka 23.35
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 7 Ostrava - Vítkovice 09.77
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm 15 Ostrava - Vítkovice 1.15
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F01 22 Ostrava - Vítkovice 3.80