Karta atleta

Export do excelu
  • Paulusová Nicole
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.92 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m 09.51 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 23.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 3:13.85 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m překážek 12.71 Chrudim 15.5.2019
pohár rozhlasu 0455 Vysoké Mýto 3.5.2019
pětiboj 1347 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 400g 10.01 Chrudim 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 3.88 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.04 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.20 Chrudim 5.5.2019
skok vysoký 1.34 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.92 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m 09.51 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 23.35 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 50.61 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 3:13.85 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m překážek 12.71 Chrudim 15.5.2019
pohár rozhlasu 0455 Vysoké Mýto 3.5.2019
pětiboj 1347 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 400g 10.01 Chrudim 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 27.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 3.88 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.04 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.20 Chrudim 5.5.2019
skok vysoký 1.25 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 400g/Žkm 24 Chrudim 10.01
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žkm 21 Chrudim 3.48
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 4 Chrudim 12.71
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žkm 8 Ústí nad Orlicí 1347
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Orlicí 09.92
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žkm 9 Ústí nad Orlicí 3:13.85
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m př./Žkm/B01 5 Ústí nad Orlicí 12.95
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) kriket/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 27.44
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 3.88
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) výška/Žky 20 Chrudim 1.20
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žky 16= Chrudim 3.95
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) poharR/Žkm 21 Vysoké Mýto 0455
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) dálka/Žkm 8 Vysoké Mýto 3.49
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) výška/Žkm 7 Vysoké Mýto 1.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 14 Ostrava - Vítkovice 4.04
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R07 1 Ostrava - Vítkovice 09.51
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B10 1 Ostrava - Vítkovice 50.61
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žkm 12 Praha - Stromovka 3.85
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) výška/Žkm 5 Praha - Stromovka 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Stromovka 23.35
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 7 Ostrava - Vítkovice 09.77
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žkm 15 Ostrava - Vítkovice 1.15
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 22 Ostrava - Vítkovice 3.80