Karta atleta

Export do excelu
  • Vanda Sitková
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: Bačová Michaela, Findriková Ludmila
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Chodov 20.09.2020
150 m 21.69 Chodov 20.09.2020
300 m 49.42 Karlovy Vary 17.06.2020
600 m 2:06.30 h Praha - Stromovka 26.01.2020
600 m 2:00.49 Karlovy Vary 15.09.2020
skok daleký 3.32 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 3.94 Karlovy Vary 17.06.2020
hod kriketovým míčkem 17.65 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 03.76 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod plným míčem 1kg 06.72 Karlovy Vary 15.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.55 Chodov 05.05.2019
skok daleký 3.32 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.65 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 17.65 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 03.76 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleZm/B1 1 Chodov 3:31
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm/F Chodov 3.82
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B01 2 Chodov 09.58
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleZm/B03 1 Chodov 23.66
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZm/B01 2 Karlovy Vary 09.56
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm Karlovy Vary 3.76
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B06 1 Karlovy Vary 32.33
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZm Chodov NM
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm Chodov 3.72
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm 7 Chodov 17.65
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B03 1 Chodov 09.32
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZm/B04 1 Chodov 31.60
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm/J01 1 Karlovy Vary 3.90
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZm/J01 16= Karlovy Vary 05.00
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B04 1 Karlovy Vary 31.47
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZm/R01 1 Chodov 09.66
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZm/F Chodov 09.55
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZm 11= Cheb 1.65
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZm Cheb 11.10
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZm Cheb 09.63
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZm Praha - Stromovka 3.32
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZm 16 Praha - Stromovka 03.76