Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Jehlička
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér: Puš Václav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
60 m 08.38 Liberec 19.06.2020
100 m 13.23 Liberec 19.06.2020
150 m 22.46 h Jablonec nad Nisou 24.11.2018
150 m 19.47 Rumburk 23.06.2020
200 m 26.39 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
200 m 26.59 Liberec 19.06.2020
400 m 59.28 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
400 m 57.99 Jičín 14.06.2020
500 m 1:16.98 Jablonec nad Nisou 30.05.2020
800 m 2:12.51 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:11.30 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
1000 m 2:57.96 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:51.44 h Ostrava 02.03.2019
1500 m 4:47.95 Česká Lípa 08.06.2020
3000 m 10:55.86 Zittau 31.08.2019
1500 m překážek 5:17.44 Stará Boleslav 28.08.2019
sprintérský trojboj 1362 Liberec 19.06.2020
Přespolní běh 0:02:19 Jičín 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Rumburk 23.05.2019
60 m 08.41 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
150 m 20.57 Česká Lípa 20.06.2019
200 m 28.03 Česká Lípa 23.06.2019
400 m 62.58 Česká Lípa 23.06.2019
800 m 2:17.25 Jablonec nad Nisou 17.08.2019
800 m 2:14.47 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
1000 m 2:57.96 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:51.44 h Ostrava 02.03.2019
1500 m 4:52.04 Jablonec nad Nisou 19.05.2019
3000 m 10:55.86 Zittau 31.08.2019
1500 m překážek 5:17.44 Stará Boleslav 28.08.2019
Přespolní běh 0:02:19 Jičín 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B02 5 Praha - Stromovka 2:57.96
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R1 4 Jablonec nad Nisou 08.41
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/B1 4 Jablonec nad Nisou 2:14.47
23.11.2019 Mezinárodní víceutkání družstev žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 2:16.06
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 3000 m/Dci 8 Praha - Eden 11:09.09
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 1500 m/Žci 5 Mladá Boleslav 5:00.58
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 3000 m/Žci/B1 5 Zittau 10:55.86
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m překážek/Žci Stará Boleslav 5:17.44
17.08.2019 Mladá Evropa 2019 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/J 5 Jablonec nad Nisou 2:17.25
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) 200 m/M/B2 5 Česká Lípa 28.03
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) 400 m/M/B3 2 Česká Lípa 62.58
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žci/R04 3 Česká Lípa 08.77
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 150 m/Žci/B03 1 Česká Lípa 20.57
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 4:54.61
09.06.2019 2.kolo KPD LKAS mužů a žen (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/M 5 Liberec 4:54.81
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 800 m/Dci 6 Mladá Boleslav 2:21.91
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 800 m/Žci/F Rumburk 2:30.06
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žci/R02 3 Rumburk 08.50
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žci/FB Rumburk 08.59
19.05.2019 1. kolo KPD mužů a žen (AC Jablonec nad Nisou, z.s.) 1500 m/M Jablonec nad Nisou 4:52.04
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 1500 m/Dci 8 Jičín 4:56.44
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žci Jablonec nad Nisou 5:00.72
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 800 m/Žci/FB Zittau 2:24.22
13.04.2019 Okresní přebor žactva v přespolním běhu (AC TJ Jičín) Přespolní běh/Žci Jičín 0:02:19
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci Mladá Boleslav DNS
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B 5 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:06:59
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci 12 Ostrava 4:51.44
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 1500 m/M/F 9 Jablonec nad Nisou 5:03.03
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 5:12.42
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M/B02 8 Jablonec nad Nisou 5:02.57