Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Rácová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m 09.19 Vlašim 26.04.2019
150 m 23.26 Říčany 09.06.2019
500 m 1:54.03 Říčany 05.10.2019
skok daleký 3.95 h Český Brod 16.02.2019
skok daleký 3.64 Říčany 05.10.2019
vrh koulí 3kg 06.44 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 07.43 Říčany 19.05.2019
hod diskem 0,75kg 19.95 Vlašim 26.04.2019
hod kladivem 3kg 17.93 Kolín 14.06.2019
čtyřboj 1610 Říčany 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 h Český Brod 16.03.2019
60 m 09.19 Vlašim 26.04.2019
150 m 23.26 Říčany 09.06.2019
500 m 1:54.03 Říčany 05.10.2019
skok daleký 3.95 h Český Brod 16.02.2019
skok daleký 3.64 Říčany 05.10.2019
vrh koulí 3kg 06.44 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 07.43 Říčany 19.05.2019
hod diskem 0,75kg 19.95 Vlašim 26.04.2019
hod kladivem 3kg 17.93 Kolín 14.06.2019
čtyřboj 1610 Říčany 05.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žky 9 Říčany 09.45
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žky 8 Říčany 1:54.03
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žky 8 Říčany 3.64
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 3kg/Žky 6 Říčany 06.85
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žky 8 Říčany 1610
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Vlašim 18.56
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 60 m/Žky/R04 6 Vlašim 09.59
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky 7 Kolín 17.93
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky Kolín DNS
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Kolín 18.84
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 150 m/Žky 7 Říčany 23.26
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žky 7 Říčany 09.26
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 300 m/Žky Říčany DNS
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod diskem 0,75kg/Žky Čáslav DNS
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R05 Čáslav DNS
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 3kg/Žky 4 Říčany 07.43
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 0,75kg/Žky 6 Vlašim 19.95
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R02 3 Vlašim 09.19
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 7 Český Brod 09.38
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 8= Český Brod 09.0
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 13 Český Brod 3.95
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 23 Praha - Strahov 06.44
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R14 4 Praha - Strahov 09.39