Karta atleta

Export do excelu
  • Izotov Alexej
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér Radek Bártl
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 19.22 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 39.18 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:13.37 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
800 m 2:18.78 h Praha - Strahov 20.1.2019
1500 m 4:54.10 Praha - Stromovka 19.6.2019
Přespolní běh 0:05:49 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 19.22 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 39.18 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:13.37 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
800 m 2:18.78 h Praha - Strahov 20.1.2019
1500 m 4:54.10 Praha - Stromovka 19.6.2019
Přespolní běh 0:05:49 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Praha - Stromovka 4:54.10
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žci/B01 7 Praha - Děkanka 2:16.82
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 39.18
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Vokovice 39.21
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Juliska 43.59
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B01 Praha - Juliska DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B02 6 Ústí nad Orlicí 2:13.37
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 49 Mladá Boleslav 11:32
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žci 7 Praha - Vítkov 0:05:49
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žci/B01 2 Praha - Strahov 2:23.46
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B06 1 Praha - Strahov 19.22
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Žci/F Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 2:18.78
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 2:21.20