Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Sedláčková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.2 Nové Město na Moravě 19.09.2019
100 m 14.82 Jihlava 04.05.2019
800 m 2:40.74 Jihlava 26.09.2019
1500 m 6:06.11 h Praha - Strahov 20.01.2019
1500 m 5:53.52 Třebíč 26.05.2019
vrh koulí 3kg 04.74 Velké Meziříčí 22.10.2018
středoškolský pohár 0564 Jihlava 26.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.2 Nové Město na Moravě 19.09.2019
100 m 14.82 Jihlava 04.05.2019
800 m 2:40.74 Jihlava 26.09.2019
1500 m 6:06.11 h Praha - Strahov 20.01.2019
1500 m 5:53.52 Třebíč 26.05.2019
středoškolský pohár 0564 Jihlava 26.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 800 m/Dky 5 Jihlava 2:40.74
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dky 24 Jihlava 0564
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) středoškolský pohár/Dky 27 Nové Město na Moravě 0502
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) 60 m/Dky 8= Nové Město na Moravě 09.2
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Žďár nad Sázavou (Zbyněk Kalina, kalina@activezdar.cz, 604464744) 800 m/Dky 6 Nové Město na Moravě 2:46.4
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Ž/F 12 Jihlava 2:49.24
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Dky/F 4 Pacov 2:42.05
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky Třebíč 2:43.50
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Dky Třebíč 5:53.52
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Dky/F 5 Jihlava 2:48.20
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dky/B02 4 Jihlava 14.82
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 1500 m/Ž/F 5 Praha - Strahov 6:06.11
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dky/R06 4 Praha - Strahov 09.15