Karta atleta

Export do excelu
  • Morávek Jindřich
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Svitavy 16.6.2019
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 22.43 Chrudim 12.6.2019
150 m 22.86 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 46.62 Svitavy 1.6.2019
300 m 50.09 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:47.63 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
hod oštěpem 500g 14.24 Chrudim 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 35.58 Chrudim 12.6.2019
skok daleký 3.80 Svitavy 16.6.2019
skok daleký 3.61 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 Svitavy 16.6.2019
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 22.43 Chrudim 12.6.2019
150 m 22.86 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 46.62 Svitavy 1.6.2019
300 m 50.09 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:47.63 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
hod oštěpem 500g 14.24 Chrudim 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 35.58 Chrudim 12.6.2019
skok daleký 3.80 Svitavy 16.6.2019
skok daleký 3.61 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R01 7 Svitavy 08.92
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žci/F 18 Svitavy 3.80
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B02 5 Svitavy 47.40
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žcm 13 Chrudim 35.58
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/R04 4 Chrudim 09.18
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 150 m/Žcm/B02 2 Chrudim 22.43
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/F 7 Svitavy 08.99
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R02 3 Svitavy 08.69
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žcm/B02 2 Svitavy 46.62
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žcm/R01 3 Pardubice 09.17
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 300 m/Žcm/B02 1 Pardubice 48.97
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 500g/Žcm 15 Chrudim 14.24
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žcm/B03 2 Chrudim 22.47
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/R04 5 Chrudim 09.07
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav DNS
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 31 Ostrava - Vítkovice 3.61
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 3 Ostrava - Vítkovice 09.03
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/R02 1 Praha - Stromovka 09.13
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žcm/B02 3 Praha - Stromovka 50.09
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žcm/B04 3 Praha - Stromovka 22.86
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:47.63
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R08 2 Ostrava - Vítkovice 09.28
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B03 Ostrava - Vítkovice DNS