Karta atleta

Export do excelu
  • Petřík Albert
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Plzeň - Petřín 17.5.2019
300 m 57.55 Stříbro 9.5.2019
800 m 3:16.11 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 13.46 Plzeň 13.6.2019
pětiboj 0550 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.61 Plzeň - Petřín 17.5.2019
vrh koulí 3kg 06.59 Plzeň 13.6.2019
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.65 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok vysoký 1.26 Plzeň 15.9.2019
Přespolní běh 03:34 Mochtín 8.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.06 Plzeň - Petřín 17.5.2019
300 m 57.55 Stříbro 9.5.2019
800 m 3:16.11 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 13.46 Plzeň 13.6.2019
pětiboj 0550 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.61 Plzeň - Petřín 17.5.2019
vrh koulí 3kg 06.59 Plzeň 13.6.2019
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.65 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok vysoký 1.26 Plzeň 15.9.2019
Přespolní běh 03:34 Mochtín 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) výška/Žcm 7 Plzeň 1.26
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) koule 3kg/Žcm 11 Plzeň 06.45
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) výška/Žcm/F 4 Domažlice 1.21
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) koule 3kg/Žcm/F 5 Domažlice 06.13
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) výška/Žcm/F Plzeň 1.25
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žcm/B01 4 Plzeň 13.46
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 3kg/Žcm 4 Plzeň 06.59
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 18 Stříbro 25.81
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žcm/F 10 Stříbro 06.22
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m př./Žcm/F 5 Nýřany 13.81
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) kriket/Žcm 13 Nýřany 24.91
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) koule 3kg/Žcm Nýřany 06.33
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žcm 5 Plzeň - Petřín 0550
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm 7 Plzeň - Petřín 29.61
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm 5 Plzeň - Petřín 3.65
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žcm/F 6 Plzeň - Petřín 3:16.11
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žcm/B04 3 Plzeň - Petřín 14.25
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/B02 4 Plzeň - Petřín 10.06
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žcm/F Stříbro 06.00
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 9 Stříbro 28.97
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žcm/B03 3 Stříbro 57.55
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žcm/B 8 Mochtín 03:34
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm/F 8 Praha - Stromovka 3.42
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 3kg/Žcm/F 6 Praha - Stromovka 07.10