Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Halíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Sklenář Robert
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m 09.15 Uherské Hradiště 15.09.2019
150 m 22.05 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 22.71 Otrokovice 05.09.2019
300 m 48.73 Uherské Hradiště 03.09.2020
600 m 2:10.67 Uherské Hradiště 09.05.2019
skok vysoký 1.26 h Otrokovice 12.12.2019
skok daleký 4.34 h Otrokovice 06.02.2020
vrh koulí 3kg 07.52 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 17.10 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod oštěpem 500g 39.55 Břeclav 11.09.2021
hod oštěpem 600g 32.86 Olomouc 04.07.2020
hod kriketovým míčkem 46.73 Šumperk 07.10.2018
pohár rozhlasu 0387 Uherské Hradiště 23.05.2019
vrhačský trojboj 1123 Uherské Hradiště 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 Uherské Hradiště 15.09.2019
150 m 22.05 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 22.71 Otrokovice 05.09.2019
600 m 2:10.67 Uherské Hradiště 09.05.2019
skok vysoký 1.26 h Otrokovice 12.12.2019
skok daleký 4.02 h Otrokovice 12.12.2019
hod oštěpem 500g 23.55 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 42.56 Uherské Hradiště 23.05.2019
pohár rozhlasu 0387 Uherské Hradiště 23.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žky 6 Uherské Hradiště 04.83
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žky 8 Uherské Hradiště 07.20
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 17 Ostrava - Vítkovice 4.00
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B06 6 Ostrava - Vítkovice 22.59
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.02
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 6 Otrokovice 1.26
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R04 1 Otrokovice 06.05
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky/F MS Uherské Hradiště 18.27
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R02 MS Uherské Hradiště 09.15
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žky/B03 2 Otrokovice 22.71
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky 6 Uherské Hradiště 22.86
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B02 4 Uherské Hradiště 21.73
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 51 Uherské Hradiště 0387
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Uherské Hradiště 42.56
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky/F Uherské Hradiště DNS
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B02 Uherské Hradiště DNS
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 52 Uherské Hradiště 0347
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B01 4 Uherské Hradiště 2:10.67
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Uherské Hradiště 39.31
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky 8 Uherské Hradiště 23.55
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R02 5 Uherské Hradiště 09.34
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B02 6 Uherské Hradiště 22.89
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 5 Ostrava - Vítkovice 22.05