Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Kocián
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: Pivoňka Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 08.23 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
100 m 12.73 Stříbro 23.05.2020
150 m 19.91 Stříbro 01.06.2019
300 m 43.15 Domažlice 17.08.2019
skok vysoký 1.51 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.80 Plzeň 11.07.2020
skok daleký 5.11 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.40 Karlovy Vary 27.06.2020
pohár rozhlasu 0888 Domažlice 09.05.2019
středoškolský pohár 1109 Domažlice 06.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 08.23 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
100 m 13.06 Nýřany 19.05.2019
150 m 19.91 Stříbro 01.06.2019
300 m 43.15 Domažlice 17.08.2019
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 4.90 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 5.18 Plzeň 08.06.2019
pohár rozhlasu 0888 Domažlice 09.05.2019
středoškolský pohár 1109 Domažlice 06.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 60 m/Žci/FB Bělá nad Radbuzou 08.28
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 60 m/Žci/R09 3 Bělá nad Radbuzou 08.23
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci 12 Stříbro 4.72
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B03 4 Stříbro 20.50
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) středoškolský pohár/Dci 5 Domažlice 1109
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) skok daleký/Dci 6= Domažlice 5.06
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žci/B01 3 Domažlice 43.15
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žci 5 Domažlice 5.06
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 11 Nýřany 4.97
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žci 5 Domažlice 5.20
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 4 Domažlice 08.26
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/FB 5 Domažlice 08.29
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žci/B02 Domažlice DNS
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/M 15 Plzeň 5.18
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci/F Stříbro 4.93
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B03 4 Stříbro 19.91
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/M 14 Nýřany 4.94
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R02 6 Nýřany 13.06
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) skok daleký/Žci/F 7 Klatovy 5.01
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R04 2 Klatovy 08.2
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) pohár rozhlasu/Žci 11 Domažlice 0888
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) skok daleký/Žci 1= Domažlice 5.21
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žci Domažlice 08.1
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci/F 6 Praha - Stromovka 4.86
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok vysoký/Žci/F 9= Praha - Stromovka 1.36
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/R01 MS Praha - Strahov 08.48
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žci/F MS Praha - Strahov 4.90
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žci/F MS Praha - Strahov 1.46