Karta atleta

Export do excelu
  • Čermáková Lucie
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.82 Plzeň 09.06.2019
60 m 09.75 h Praha - Strahov 09.03.2019
150 m 24.18 Plzeň 09.06.2019
150 m 24.05 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 54.93 Plzeň 13.06.2019
600 m 2:14.20 Plzeň 06.06.2019
hod kriketovým míčkem 19.60 Plzeň 06.06.2019
skok daleký 3.43 Plzeň 15.09.2019
skok daleký 3.46 h Praha - Stromovka 16.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.83 h Plzeň 26.01.2020
150 m 24.05 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok daleký 3.46 h Praha - Stromovka 16.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.11.2019 Oddílový závod přípravek (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m/EleZ/B01 2 Plzeň - Petřín 81.57
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm 22 Plzeň 3.43
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B04 7 Plzeň 24.85
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B10 3 Plzeň 54.93
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F01 14 Plzeň 3.59
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R05 4 Plzeň 09.92
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleZ/R01 2 Plzeň 09.82
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/EleZ/B01 5 Plzeň 24.18
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/EleZ 6 Plzeň 3.63
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) pětiboj/EleZ 7 Plzeň 1766
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/EleZ/B01 1 Plzeň 09.73
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 600 m/EleZ/B01 6 Plzeň 2:14.20
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m př./EleZ/B01 1 Plzeň 10.07
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) kriket/EleZ 28 Plzeň 19.60
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/EleZ 4 Plzeň 3.68
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žkm 10 Nýřany 3.54
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R3 5 Nýřany 09.88
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B5 2 Nýřany 24.82
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) dálka/EleZ/F 11 Praha - Strahov 3.05
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/EleZ/B05 2 Praha - Strahov 09.75