Karta atleta

Export do excelu
  • Janatová Jitka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Filip Písařík
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Litomyšl 26.5.2019
60 m 09.26 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 21.83 Litomyšl 26.5.2019
300 m 49.55 Chrudim 5.5.2019
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:54.35 Litomyšl 25.9.2019
pohár rozhlasu 0985 Chrudim 30.4.2019
skok daleký 3.77 Chrudim 30.4.2019
skok vysoký 1.10 Litomyšl 25.9.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Litomyšl 26.5.2019
60 m 09.26 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 21.83 Litomyšl 26.5.2019
300 m 49.55 Chrudim 5.5.2019
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:54.35 Litomyšl 25.9.2019
pohár rozhlasu 0985 Chrudim 30.4.2019
skok daleký 3.77 Chrudim 30.4.2019
skok vysoký 1.10 Litomyšl 25.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) čtyřboj/Žky 15 Litomyšl 1429
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žky/B01 4 Litomyšl 2:54.35
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/B02 2 Litomyšl 09.29
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) kriket/Žky Litomyšl 34.90
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žky 9 Litomyšl 1.10
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R03 6 Ústí nad Orlicí 09.46
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B04 4 Ústí nad Orlicí 23.01
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R07 4 Litomyšl 08.98
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B05 5 Litomyšl 21.83
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B02 6 Chrudim 08.99
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B05 2 Chrudim 49.55
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) poharR/Žky 4 Chrudim 0985
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) dálka/Žky 8 Chrudim 3.77
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) 60 m/Žky 4= Chrudim 09.31
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky 4 Pardubice 22.70
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Pardubice 09.27
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R06 5 Praha - Stromovka 09.26
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 49.44