Karta atleta

Export do excelu
  • Jitka Janatová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Písařík Filip
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m 08.98 Litomyšl 26.05.2019
150 m 21.83 Litomyšl 26.05.2019
200 m 30.56 h Praha - Strahov 02.02.2020
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 48.87 Pardubice 27.05.2020
400 m 73.43 h Praha - Strahov 02.02.2020
400 m 71.23 Pardubice 01.06.2020
800 m 2:54.35 Litomyšl 25.09.2019
skok vysoký 1.10 Litomyšl 25.09.2019
skok daleký 3.77 Chrudim 30.04.2019
pohár rozhlasu 0985 Chrudim 30.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.26 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m 08.98 Litomyšl 26.05.2019
150 m 21.83 Litomyšl 26.05.2019
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 49.55 Chrudim 05.05.2019
800 m 2:54.35 Litomyšl 25.09.2019
skok vysoký 1.10 Litomyšl 25.09.2019
skok daleký 3.77 Chrudim 30.04.2019
pohár rozhlasu 0985 Chrudim 30.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) čtyřboj/Žky 15 Litomyšl 1429
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žky/B01 4 Litomyšl 2:54.35
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/B02 2 Litomyšl 09.29
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žky Litomyšl 34.90
25.09.2019 Atletický čtyřboj krajské finále (6.-9.třída ZŠ) (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žky 9 Litomyšl 1.10
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R03 6 Ústí nad Orlicí 09.46
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B04 4 Ústí nad Orlicí 23.01
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R07 4 Litomyšl 08.98
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B05 5 Litomyšl 21.83
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B02 6 Chrudim 08.99
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B05 2 Chrudim 49.55
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) pohár rozhlasu/Žky 4 Chrudim 0985
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) skok daleký/Žky 8 Chrudim 3.77
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) 60 m/Žky 4= Chrudim 09.31
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky 4 Pardubice 22.70
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Pardubice 09.27
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R06 5 Praha - Stromovka 09.26
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 49.44