Karta atleta

Export do excelu
  • Pecina Adam
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Ettler Karel
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:47.05 Hradec Králové 11.05.2019
60 m překážek 09.64 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
pohár rozhlasu 0556 Hradec Králové 02.05.2019
pětiboj 1662 Hradec Králové 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.46 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 3kg 09.43 Trutnov 02.05.2019
skok daleký 4.65 Trutnov 02.05.2019
skok vysoký 1.19 Hradec Králové 02.05.2019
Přespolní běh 0:05:25 Hradec Králové 21.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2019 Nejrychlejší hradečák 2019 2. část (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/R01 1 Hradec Králové 08.45
10.10.2019 Nejrychlejší hradečák 2019 2. část (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/FB Hradec Králové 08.37
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Jablonec nad Nisou 09.64
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA 6 Jablonec nad Nisou 08.51
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R02 5 Jablonec nad Nisou 08.42
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m př./Žcm/B01 1 Jaroměř 09.91
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žcm/F 6 Jaroměř 4.18
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žcm/R1 4 Jablonec nad Nisou 09.90
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/R2 7 Jablonec nad Nisou 08.42
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B01 2 Hradec Králové 10.40
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B01 2 Hradec Králové 08.44
05.06.2019 XIX. Hradecké sportovní hry mládeže 2019 (Odbor školství a volnočasových aktivit dětí a mládeže a TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žcm 5 Hradec Králové 4.06
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 60 m př./Žcm/B01 2 Nové Město nad Metují 10.40
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žcm 4 Nové Město nad Metují 4.46
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žcm Hradec Králové 1662
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žcm 5 Hradec Králové 41.46
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B01 2 Hradec Králové 08.69
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žcm Hradec Králové 4.31
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm Hradec Králové 2:47.05
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B02 1 Hradec Králové 10.40
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) koule 3kg/Žcm Trutnov 09.43
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žcm Trutnov 4.65
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) poharR/Žcm 22 Hradec Králové 0556
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žcm 25= Hradec Králové 1.19
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B02 4 Hradec Králové 08.70
21.03.2019 Přespolní běh (TJ Sokol Hradec Králové) Přespolní běh/Žcm 6 Hradec Králové 0:05:25