Karta atleta

Export do excelu
  • Zachová Natálie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Sušice 13.6.2019
60 m 09.97 h Plzeň 27.1.2019
800 m 3:07.79 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 14.10 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 13.61 h Praha - Stromovka 17.2.2019
pětiboj 1052 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 19.00 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 3.84 Sušice 13.6.2019
skok daleký 3.46 h Plzeň 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.59 Sušice 13.6.2019
60 m 09.97 h Plzeň 27.1.2019
800 m 3:07.79 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 14.10 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 13.61 h Praha - Stromovka 17.2.2019
pětiboj 1052 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 19.00 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 3.84 Sušice 13.6.2019
skok daleký 3.46 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm Plzeň DNS
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R05 MS Plzeň 10.03
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) dálka/Žkm/F MS Klatovy 3.32
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R02 MS Klatovy 10.04
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) dálka/Žkm 9 Sušice 3.84
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R05 3 Sušice 09.59
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R03 MS Plzeň 09.97
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm MS Plzeň 3.70
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žkm 18 Domažlice 3.00
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žkm/R04 3 Domažlice 09.95
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 30 Plzeň 1052
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 37 Plzeň 19.00
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 30 Plzeň 3.39
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B07 4 Plzeň 14.10
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B06 6 Plzeň 10.04
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B04 7 Plzeň 3:07.79
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R04 5 Praha - Stromovka 10.05
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B02 7 Praha - Stromovka 13.61
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm 23= Plzeň 3.46
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žkm/B03 4 Plzeň 14.13
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B03 2 Plzeň 09.97