Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Mikeska
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Kozmíková Eva
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 09.40 Otrokovice 16.06.2020
150 m 24.17 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
300 m 55.73 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 53.07 Zlín 04.09.2019
800 m 3:16.89 Zlín 18.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.56 Zlín 10.06.2020
skok vysoký 1.16 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.71 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 3.70 Zlín 10.06.2020
vrh koulí 3kg 08.71 h Olomouc 22.01.2020
vrh koulí 3kg 10.08 Otrokovice 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.82 Hranice 22.09.2019
pětiboj 0806 Zlín 10.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.75 Zlín 17.08.2019
60 m 09.47 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 24.17 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
300 m 55.73 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 53.07 Zlín 04.09.2019
800 m 3:16.89 Zlín 18.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.75 Šumperk 06.10.2019
skok vysoký 1.16 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.71 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 3.55 Zlín 18.09.2019
vrh koulí 3kg 07.25 Zlín 15.05.2019
vrh koulí 3kg 07.69 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod kriketovým míčkem 40.82 Hranice 22.09.2019
pětiboj 0655 Zlín 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm 15 Ostrava - Vítkovice 07.69
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R06 5 Ostrava - Vítkovice 09.47
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žcm/F 15 Zlín 1.16
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B06 3 Šumperk 12.75
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 18 Hranice 40.82
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 6 Zlín 0655
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Zlín 13.18
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Zlín 35.50
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Zlín 10.02
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 6 Zlín 3.55
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm 6 Zlín 3:16.89
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm 5 Zlín 53.07
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Zlín 15.21
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B03 5 Zlín 09.75
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Zlín 07.20
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Zlín 36.56
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Zlín 13.59
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Zlín 07.25
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R04 6 Zlín 10.27
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 42 Otrokovice 0494
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 37 Otrokovice 34.19
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 32 Otrokovice 3.38
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B04 6 Otrokovice 3:26.76
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B07 3 Otrokovice 10.39
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B07 3 Otrokovice 13.61
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 9 Zlín 3.45
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Zlín 13.88
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Zlín 31.97
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B04 4 Ostrava - Vítkovice 56.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B04 6 Ostrava - Vítkovice 24.32
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žcm/FB 14= Ostrava - Vítkovice 3.71
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R03 8 Ostrava - Vítkovice 09.86
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B03 5 Ostrava - Vítkovice 24.17
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R05 4 Ostrava - Vítkovice 09.81
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B02 5 Ostrava - Vítkovice 55.73
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 15 Olomouc 3.51
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 4 Olomouc 10.44