Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Novák
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.75 Kolín 12.05.2020
100 m 12.30 Kolín 12.05.2020
150 m 18.56 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 18.23 Kolín 20.05.2020
200 m 25.29 Kolín 12.05.2020
300 m 39.57 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 39.55 Kolín 20.05.2020
800 m 2:21.15 Kolín 08.05.2019
1000 m 3:11.73 Kolín 03.06.2019
1500 m 5:02.36 Vlašim 26.04.2019
skok vysoký 1.45 Kolín 03.06.2019
skok vysoký 1.50 h Kolín 10.12.2019
skok daleký 4.62 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 5.06 h Nymburk 21.01.2020
sprintérský trojboj 1809 Kolín 12.05.2020
Přespolní běh 0:10:45 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 Vlašim 26.04.2019
800 m 2:21.15 Kolín 08.05.2019
1000 m 3:11.73 Kolín 03.06.2019
1500 m 5:02.36 Vlašim 26.04.2019
skok vysoký 1.45 Kolín 03.06.2019
skok vysoký 1.50 h Kolín 10.12.2019
skok daleký 4.62 Vlašim 26.04.2019
Přespolní běh 0:10:45 Kolín 08.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2019 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci Kolín 1.50
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žci 8 Kolín 0:10:45
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci 7 Beroun 2:29.95
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 2 Kolín 08.45
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci 6 Kolín 2:26.09
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 8= Kolín 1.40
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm 2= Kolín 1.45
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm/B01 1 Kolín 3:11.73
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/B02 2 Kolín 2:21.15
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm 4= Kolín 0860
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B01 2 Kolín 3:15.31
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žcm/FB Kolín 1.43
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci/F MS Vlašim 4.62
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci MS Vlašim 5:02.36
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R03 MS Vlašim 08.40