Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Piecha
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Myslivcová Iveta
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.78 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.69 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
150 m 25.16 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
600 m 2:22.28 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 3:11.05 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m překážek (0.76) 11.11 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok vysoký 1.17 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 3.30 h Ostrava - Vítkovice 23.01.2019
skok daleký 3.46 Frýdek Místek 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.04 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
pětiboj 1033 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.18 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 10.29 Frýdek-Místek 17.06.2019
150 m 25.16 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
600 m 2:22.28 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 3:11.05 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.84 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.56 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.17 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 3.30 h Ostrava - Vítkovice 23.01.2019
skok daleký 3.46 Frýdek Místek 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.55 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 0563 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm 27= Ostrava - Vítkovice 1.17
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R04 4 Ostrava - Vítkovice 12.56
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) čtyřboj/Žcm 14 Ostrava - Vítkovice 0391
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Ostrava - Vítkovice 24.73
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm 14 Ostrava - Vítkovice 10.50
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm Ostrava - Vítkovice DNS
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 600 m/Žcm 11 Ostrava - Vítkovice 2:22.28
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Frýdek-Místek 13.15
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B05 3 Frýdek-Místek 10.53
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Frýdek-Místek 12.99
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B03 4 Frýdek-Místek 10.29
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 28 Třinec 3.54
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Třinec 13.08
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) pětiboj/Žcm Ostrava - Vítkovice DNF
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm Ostrava - Vítkovice 13.47
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm Ostrava - Vítkovice DNS
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm 6 Ostrava - Vítkovice 10.50
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 3.20
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 4 Ostrava - Vítkovice 3:11.05
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 15 Frýdek Místek 3.46
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Frýdek Místek 13.60
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 10.48
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 3 Ostrava - Vítkovice 12.84
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 4 Ostrava - Vítkovice 3:19.95
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 3.64
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Ostrava - Vítkovice 27.55
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žcm 15 Ostrava - Vítkovice 0563
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R04 5 Ostrava - Vítkovice 10.18
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B10 5 Ostrava - Vítkovice 25.16
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok vysoký/Žcm/F 19= Ostrava 1.10
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R02 8 Ostrava 10.44
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 7 Ostrava - Vítkovice 13.68
23.01.2019 Halový skokan mladšího žactva (oddílový přebor) - pouze pro závodníky AK SSK Vítkovice (SSK Vítkovice z.s.) skok vysoký/Žcm 7= Ostrava - Vítkovice 1.05
23.01.2019 Halový skokan mladšího žactva (oddílový přebor) - pouze pro závodníky AK SSK Vítkovice (SSK Vítkovice z.s.) skok daleký/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 3.30
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 6 Ostrava - Vítkovice 13.93
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 7 Ostrava - Vítkovice 10.25