Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Kopečková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Opatřilová Kristýna
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.46 Frýdek-Místek 17.06.2019
800 m 3:42.20 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.43 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok daleký 3.30 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 3.27 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.28 Frýdek-Místek 17.06.2019
pětiboj 1011 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.46 Frýdek-Místek 17.06.2019
800 m 3:42.20 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.43 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok daleký 3.30 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 3.27 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.28 Frýdek-Místek 17.06.2019
pětiboj 1011 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B05 3 Frýdek-Místek 09.46
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 14 Frýdek-Místek 35.28
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Třinec 34.44
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B05 6 Třinec 09.74
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B05 3 Frýdek Místek 09.58
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Frýdek Místek 28.24
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B3 3 Ostrava - Vítkovice 09.73
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Ostrava - Vítkovice 14.43
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 12 Ostrava - Vítkovice 3:42.20
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 20 Ostrava - Vítkovice 3.27
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 33.44
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 17 Ostrava - Vítkovice 1011
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 34 Ostrava - Vítkovice 3.30
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R06 6 Ostrava - Vítkovice 09.65
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R15 5 Ostrava - Vítkovice 09.71
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F02 24 Ostrava - Vítkovice 3.22