Karta atleta

Export do excelu
  • Lisner Jakub
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Hana Pražáková
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.66 Šumperk 24.09.2019
60 m 09.83 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
600 m 2:09.35 Šumperk 09.10.2019
800 m 2:56.34 Olomouc 17.06.2019
60 m překážek 12.25 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
čtyřboj 0922 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 42.10 Šumperk 16.05.2019
skok daleký 3.72 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.05 Šumperk 24.09.2019
Přespolní běh 0:03:42 Šumperk 15.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.83 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m překážek 12.25 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2019 Přespolní běh žákovských kategorií (TJ Šumperk) Přespolní běh/EleH Šumperk 0:03:42
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleH/B01 4 Šumperk 09.74
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/EleH/B01 8 Šumperk 2:09.35
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/EleH/F 14 Šumperk 3.72
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/EleH/F Šumperk 39.33
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žcm 39= Šumperk 1.05
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 71 Šumperk 31.31
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B16 3 Šumperk 09.66
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B04 8 Šumperk 3:00.00
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) 800 m/EleH/B01 8 Olomouc 2:56.34
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) kriket/EleH Olomouc 38.70
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/EleH 5 Prostějov 36.60
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 40 y/EleH 13= Prostějov 08.44
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/EleH/F Šumperk 42.10
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/EleH/F 8 Šumperk 01.90