Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Sýkorová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Pražáková Hana
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.07 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.45 Šumperk 01.06.2020
150 m 23.12 Šumperk 01.06.2020
300 m 54.01 Šumperk 09.04.2019
600 m 1:57.90 Prostějov 17.09.2019
800 m 2:45.93 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
800 m 2:40.62 Šumperk 30.06.2020
1500 m 5:43.78 Hranice 22.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.85 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 Šumperk 04.06.2020
skok daleký 3.81 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 39.48 Šumperk 24.09.2019
pětiboj 1697 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 1487 Šumperk 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.07 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.55 Šumperk 09.10.2019
300 m 54.01 Šumperk 09.04.2019
600 m 1:57.90 Prostějov 17.09.2019
800 m 2:55.87 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:42.95 Šumperk 30.05.2019
1500 m 5:43.78 Hranice 22.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.37 h Olomouc 15.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Šumperk 30.05.2019
skok daleký 3.81 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 39.48 Šumperk 24.09.2019
pětiboj 1697 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 1487 Šumperk 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Šumperk 2:50.22
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 14 Šumperk 27.40
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 16 Šumperk 3.81
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Šumperk 12.37
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B04 3 Šumperk 09.55
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Šumperk 2:43.26
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B01 6 Šumperk 2:47.50
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žky 6 Šumperk 39.48
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky 6 Šumperk 3.99
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B08 5 Šumperk 09.97
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 7 Hranice 5:43.78
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Prostějov 12.67
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 3 Prostějov 1:57.90
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B01 5 Hranice 2:44.31
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Šumperk 2:42.95
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Šumperk 12.05
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Prostějov 12.95
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B02 1 Prostějov 2:46.38
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Šumperk 09.73
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Šumperk 54.01
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 62 Mladá Boleslav 08:54
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 5 Olomouc 2:55.87
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FC 4 Olomouc 13.37
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 4 Olomouc 13.44
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 800 m/Žkm/F Olomouc 3:00.22
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R16 2 Olomouc 10.07