Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Ubry
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Šplíchal Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Jičín 10.06.2021
60 m 08.92 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
100 m 14.47 Turnov 01.05.2022
150 m 23.05 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
150 m 22.25 Turnov 16.06.2021
200 m 31.29 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
200 m 29.99 Jablonec nad Nisou 07.05.2022
300 m 51.57 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
300 m 50.32 Turnov 10.06.2020
800 m 3:11.35 Liberec 11.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Jablonec nad Nisou 12.09.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.41 Liberec 10.07.2020
200 m překážek (0.76) 38.73 Liberec 01.06.2020
1500 m překážek 7:03.99 Nové Město nad Metují 26.09.2020
skok vysoký 1.27 Liberec 10.07.2020
skok daleký 3.98 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
skok daleký 4.07 Jablonec nad Nisou 07.05.2022
vrh koulí 3kg 06.04 Liberec 10.07.2020
hod oštěpem 500g 25.47 Liberec 11.07.2020
hod kriketovým míčkem 30.47 Jablonné v Podještědí 09.05.2019
pohár rozhlasu 0494 Turnov 21.05.2019
pětiboj 1277 Liberec 26.09.2019
sedmiboj [Zky] 2587 Liberec 11.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.41 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
60 m 09.36 Jablonné v Podještědí 09.05.2019
150 m 23.64 Turnov 21.09.2019
300 m 53.34 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
800 m 3:30.27 Liberec 26.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Jablonec nad Nisou 12.09.2019
skok daleký 3.77 Turnov 21.05.2019
skok daleký 3.98 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
hod kriketovým míčkem 30.47 Jablonné v Podještědí 09.05.2019
pohár rozhlasu 0494 Turnov 21.05.2019
pětiboj 1277 Liberec 26.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 27 Jablonec nad Nisou 3.98
14.10.2019 Podzimní klubový přespolák (AC Slovan Liberec, z.s.) Přespolní běh/Žkm 9 Liberec 0:11:34
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) pětiboj/Žkm 9 Liberec 1277
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žkm 12 Liberec 10.09
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Žkm 15 Liberec 3:30.27
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Liberec 12.15
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Liberec 28.12
26.09.2019 Oddílový pětiboj mladšího žactva a vrhačský trojboj staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Liberec 3.72
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 150 m/Žkm/B5 1 Turnov 23.64
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Turnov 12.12
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Jablonec nad Nisou 12.07
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Jablonec nad Nisou 23.67
07.06.2019 Okresní olympiáda mládeže 2019 mladší žactvo (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Liberec 29.87
06.06.2019 2.kolo KPD LKAS mladšího žactva skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žkm/B01 7 Liberec 24.37
06.06.2019 2.kolo KPD LKAS mladšího žactva skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Liberec 12.40
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký kraj, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žkm 35 Turnov 0494
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký kraj, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Turnov 30.10
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký kraj, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) skok daleký/Žkm 15 Turnov 3.77
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberec, Kategorie III (Karel Šebelka, karelsebelka@seznam.cz, 725338777) pohár rozhlasu/Žkm 26 Liberec 0433
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberec, Kategorie III (Karel Šebelka, karelsebelka@seznam.cz, 725338777) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Liberec 26.45
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberec, Kategorie III (Karel Šebelka, karelsebelka@seznam.cz, 725338777) skok daleký/Žkm 4 Liberec 3.69
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva, skupina A (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Jablonné v Podještědí 30.47
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva, skupina A (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) 60 m/Žkm Jablonné v Podještědí 09.36
25.04.2019 Okresní přebor v atletice (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Ž Liberec 24.71
25.04.2019 Okresní přebor v atletice (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Liberec 09.55
08.04.2019 Jarní přespolní běh žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) Přespolní běh/Žkm 11 Liberec 0:11:35
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R03 3 Jablonec nad Nisou 09.41
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B07 2 Jablonec nad Nisou 53.34