Karta atleta

Export do excelu
  • Dobrý Denis
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.21 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
60 m 10.92 Nové Město nad Metují 23.5.2019
150 m 31.95 Hradec Králové 20.6.2019
300 m 70.99 Nové Město nad Metují 23.5.2019
600 m 2:33.9 Vrchlabí 30.5.2019
čtyřboj 0273 Vrchlabí 30.5.2019
trojboj 0343 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
hod kriketovým míčkem 18.26 Vrchlabí 30.5.2019
hod plným míčem 1kg 06.00 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
skok daleký 2.90 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 2.83 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.21 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
60 m 10.92 Nové Město nad Metují 23.5.2019
150 m 31.95 Hradec Králové 20.6.2019
300 m 70.99 Nové Město nad Metují 23.5.2019
600 m 2:33.9 Vrchlabí 30.5.2019
čtyřboj 0273 Vrchlabí 30.5.2019
trojboj 0343 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
hod kriketovým míčkem 18.26 Vrchlabí 30.5.2019
hod plným míčem 1kg 06.00 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
skok daleký 2.90 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 2.83 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B04 6 Hradec Králové 11.26
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žcm/B04 6 Hradec Králové 31.95
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleH 28 Trutnov 0200
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleH/B01 7 Trutnov 11.77
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleH/B01 8 Trutnov 2:35.77
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/EleH 24 Trutnov 2.95
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) kriket/EleH 28 Trutnov 14.50
30.05.2019 2.kolo KPD přípravky skupina C (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) čtyřboj/EleH 39 Vrchlabí 0273
30.05.2019 2.kolo KPD přípravky skupina C (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/EleH 31= Vrchlabí 10.6
30.05.2019 2.kolo KPD přípravky skupina C (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) dálka/EleH 33 Vrchlabí 2.99
30.05.2019 2.kolo KPD přípravky skupina C (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) kriket/EleH 38 Vrchlabí 18.26
30.05.2019 2.kolo KPD přípravky skupina C (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/EleH/B03 8 Vrchlabí 2:33.9
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/R05 8 Nové Město nad Metují 10.92
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žcm/B03 3 Nové Město nad Metují 70.99
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žcm 27 Trutnov 2.90
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/B06 4 Trutnov 11.19
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH/F 42 Jablonec nad Nisou 0343
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B01 7 Jablonec nad Nisou 09.21
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH/F 21= Jablonec nad Nisou 06.00
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleH/F 44 Jablonec nad Nisou 2.83