Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Kolář
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Šístek Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.5 Praha - Jeseniova 22.10.2019
150 m 22.8 Znojmo 25.04.2019
600 m 2:02.23 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:38.71 Praha - Jeseniova 17.06.2019
800 m 2:42.79 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.71 Praha - Stromovka 14.05.2019
100 m překážek (0.84) 18.28 Praha - Jeseniova 08.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.90 Praha - Jeseniova 17.06.2020
skok vysoký 1.41 Praha - Jeseniova 01.06.2020
skok daleký 3.79 Znojmo 25.04.2019
pohár rozhlasu 0142 Praha - Jeseniova 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 0945 Praha - Jeseniova 22.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.5 Praha - Jeseniova 22.10.2019
150 m 22.8 Znojmo 25.04.2019
600 m 2:02.23 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:38.71 Praha - Jeseniova 17.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.71 Praha - Stromovka 14.05.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Eden 17.09.2019
skok daleký 3.79 Znojmo 25.04.2019
pohár rozhlasu 0142 Praha - Jeseniova 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 0945 Praha - Jeseniova 22.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 15 Praha - Jeseniova 33.10
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm/F 18 Praha - Jeseniova 3.40
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 2:49.7
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 4 Praha - Jeseniova 09.5
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 12.0
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žcm 13 Praha - Eden 1.25
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Eden 09.33
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm/F Praha - Jeseniova NM
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 5 Praha - Jeseniova 2:42.18
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Praha - Jeseniova 38.09
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 800 m/Žcm 4 Praha - Jeseniova 2:38.71
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm/F 10= Praha - Jeseniova 1.13
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B04 3 Praha - Jeseniova 09.54
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm/F 13 Praha - Stromovka 3.08
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Praha - Stromovka 12.71
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žcm 53 Praha - Jeseniova 0142
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Praha - Jeseniova 35.71
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm 15 Praha - Jeseniova 1.12
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žcm/F 4 Znojmo 3.79
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Znojmo 22.8
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B03 3 Praha - Jeseniova 2:02.23
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 16 Praha - Vítkov 0:04:34
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - Vítkov 0:04:34