Karta atleta

Export do excelu
  • Kolář Josef
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Michal Šístek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 22.8 Znojmo 25.4.2019
600 m 2:02.23 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:38.71 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m překážek 12.71 Praha - Stromovka 14.5.2019
pohár rozhlasu 0142 Praha - Jeseniova 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 3.79 Znojmo 25.4.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Jeseniova 29.5.2019
Přespolní běh 0:04:34 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.54 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 22.8 Znojmo 25.4.2019
600 m 2:02.23 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:38.71 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m překážek 12.71 Praha - Stromovka 14.5.2019
pohár rozhlasu 0142 Praha - Jeseniova 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 3.79 Znojmo 25.4.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Jeseniova 29.5.2019
Přespolní běh 0:04:34 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) kriket/Žcm 6 Praha - Jeseniova 38.09
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 800 m/Žcm 4 Praha - Jeseniova 2:38.71
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žcm/F 10= Praha - Jeseniova 1.13
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B04 3 Praha - Jeseniova 09.54
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm/F 13 Praha - Stromovka 3.08
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 2 Praha - Stromovka 12.71
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žcm 53 Praha - Jeseniova 0142
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) kriket/Žcm 16 Praha - Jeseniova 35.71
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) výška/Žcm 15 Praha - Jeseniova 1.12
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žcm/F 4 Znojmo 3.79
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Znojmo 22.8
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B03 3 Praha - Jeseniova 2:02.23
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 16 Praha - Vítkov 0:04:34
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - Vítkov 0:04:34