Karta atleta

Export do excelu
  • Zbroj Tobias
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Michal Šístek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m 09.57 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.23 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 23.54 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 1:57.37 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:59.05 Praha - Jeseniova 18.9.2019
1000 m 3:39.82 Praha - Jeseniova 14.5.2019
60 m překážek 12.66 Praha - Stromovka 14.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Jeseniova 14.5.2019
vrh koulí 3kg 06.47 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 3.80 Praha - Juliska 11.9.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:04:35 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.34 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m 09.57 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.23 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 23.54 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 1:57.37 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:59.05 Praha - Jeseniova 18.9.2019
1000 m 3:39.82 Praha - Jeseniova 14.5.2019
60 m překážek 12.66 Praha - Stromovka 14.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Jeseniova 14.5.2019
vrh koulí 3kg 06.47 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 3.80 Praha - Juliska 11.9.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:04:35 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 09.52
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 2:59.05
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žcm 15 Praha - Juliska 3.80
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Praha - Juliska 09.39
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 8 Praha - Jeseniova 06.32
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žcm 7 Praha - Jeseniova 1.23
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 09.34
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm/F 5 Praha - Jeseniova 06.47
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 23.23
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm/F 11 Praha - Stromovka 3.30
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 1 Praha - Stromovka 12.66
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žcm 61= Praha - Jeseniova 0000
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 1000 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 3:39.82
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 5 Praha - Jeseniova 1:57.37
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 17 Praha - Vítkov 0:04:35
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B16 1 Praha - Stromovka 09.57
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 6 Praha - Stromovka 23.54