Karta atleta

Export do excelu
  • Kubelík Eduard
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 Jihlava 16.5.2019
60 m 07.21 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 10.86 Olomouc 28.6.2019
200 m 21.97 Jihlava 22.6.2019
200 m 23.72 h Praha - Strahov 20.1.2019
400 m 52.21 Třebíč 26.5.2019
500 m 1:25.1 Jihlava 16.5.2019
hod plným míčem 2kg 11.40 Jihlava 16.5.2019
skok daleký 5.93 Pacov 7.9.2019
skok daleký 5.68 h Praha - Strahov 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.4 Jihlava 16.5.2019
60 m 07.21 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 10.86 Olomouc 28.6.2019
200 m 21.97 Jihlava 22.6.2019
200 m 23.72 h Praha - Strahov 20.1.2019
400 m 52.21 Třebíč 26.5.2019
500 m 1:25.1 Jihlava 16.5.2019
hod plným míčem 2kg 11.40 Jihlava 16.5.2019
skok daleký 5.93 Pacov 7.9.2019
skok daleký 5.68 h Praha - Strahov 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov 11.14
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 52.97
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Dci Pacov 5.93
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/FA Hodonín 11.17
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R01 1 Hodonín 11.25
18.08.2019 CAS Meeting International 2019 100 m/M/B2 6 Schifflange 11.09
18.08.2019 CAS Meeting International 2019 200 m/M/B2 4 Schifflange 22.43
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/M/R2 5 Brno 10.92
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/M/R1 5 Brno 22.34
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B2 4 Nové Město nad Metují 22.40
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/B1 4 Nové Město nad Metují 11.21
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m/Dci Trnava 11.12
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dci Trnava 22.11
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R4 1 Olomouc 11.10
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S2 1 Olomouc 10.86
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/F Olomouc 11.07
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/R1 1 Olomouc 22.23
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/S2 1 Olomouc 22.40
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/F Olomouc 22.38
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FA Jihlava 11.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R01 1 Jihlava 11.26
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B01 1 Jihlava 21.97
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/R2 7 Praha - Eden 11.10
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23M/R1 4 Praha - Eden 22.50
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA Znojmo 10.97
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 1 Znojmo 11.21
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B01 1 Znojmo 22.05
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 1 Třebíč 11.10
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dci Třebíč 22.04
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 1 Třebíč 11.28
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B02 1 Třebíč 52.21
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R02 1 Vyškov 11.07
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FA Vyškov 11.04
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 1 Vyškov 22.33
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/M Jihlava 06.4
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/M 4 Jihlava 1:25.1
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) plný míč 2kg/J/F Jihlava 11.40
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dci/B01 1 Jihlava 11.54
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Dci/F Jihlava 5.89
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dci/B02 1 Jihlava 23.42
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 3 Praha - Stromovka 07.27
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R05 MS Praha - Stromovka 07.28
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FMS Praha - Stromovka 07.21
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/F Praha - Strahov 07.33
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) dálka/Dci/F Praha - Strahov 5.68
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R04 1 Praha - Strahov 07.42
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B06 1 Praha - Strahov 23.72