Karta atleta

Export do excelu
  • Bobák Josef
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.05 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m 09.91 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:25.49 Sušice 21.6.2019
60 m překážek 13.96 Sušice 21.6.2019
pětiboj 0438 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 34.68 Domažlice 5.9.2019
vrh koulí 3kg 04.80 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.40 Stříbro 9.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.05 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m 09.91 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:25.49 Sušice 21.6.2019
60 m překážek 13.96 Sušice 21.6.2019
pětiboj 0438 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 34.68 Domažlice 5.9.2019
vrh koulí 3kg 04.80 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.40 Stříbro 9.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 16 Plzeň 32.59
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/R03 6 Plzeň 10.27
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) dálka/Žcm/F MS Domažlice 3.16
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) kriket/Žcm/F MS Domažlice 34.68
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žcm/B02 5 Sušice 13.96
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žcm 13 Sušice 0434
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žcm 12 Sušice 29.96
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žcm 13 Sušice 3.13
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žcm/F 13 Sušice 3:25.49
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žcm/B03 3 Sušice 10.19
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm 7 Plzeň 32.86
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm 9 Plzeň 3.30
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 14 Stříbro 30.88
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R02 5 Stříbro 10.20
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) kriket/Žcm 12 Nýřany 24.94
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žcm/R1 5 Nýřany 10.47
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žcm 9 Nýřany 2.89
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žcm 8 Plzeň - Petřín 0438
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žcm/B01 2 Plzeň - Petřín 14.37
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm 5 Plzeň - Petřín 32.58
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm 10 Plzeň - Petřín 3.03
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žcm/F 11 Plzeň - Petřín 3:26.03
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/B02 3 Plzeň - Petřín 10.05
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žcm/F 6 Stříbro 3.40
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 6 Stříbro 32.56
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B04 4 Stříbro 10.13
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 3kg/Žcm/F 10 Praha - Stromovka 04.80
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/R05 4 Praha - Stromovka 09.91