Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlová Jana
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.68 Plzeň - Petřín 17.5.2019
150 m 26.54 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:26.74 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 13.37 Stříbro 9.5.2019
pětiboj 0859 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.70 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.18 Stříbro 9.5.2019
skok daleký 3.22 h Praha - Stromovka 17.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.68 Plzeň - Petřín 17.5.2019
150 m 26.54 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:26.74 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 13.37 Stříbro 9.5.2019
pětiboj 0859 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.70 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.18 Stříbro 9.5.2019
skok daleký 3.22 h Praha - Stromovka 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm 17 Plzeň 29.21
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žkm/B04 7 Plzeň 13.44
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) dálka/Žkm/F 21 Domažlice 3.09
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) kriket/Žkm/F 8 Domažlice 31.70
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m př./Žkm/B2 4 Nýřany 13.64
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R3 7 Nýřany 10.66
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 14 Plzeň - Petřín 0859
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B01 3 Plzeň - Petřín 3:26.74
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F 9 Plzeň - Petřín 28.82
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm 20 Plzeň - Petřín 3.09
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B04 2 Plzeň - Petřín 14.02
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B03 6 Plzeň - Petřín 10.68
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žkm/B02 4 Stříbro 13.37
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm/F 13 Stříbro 3.18
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F 25 Praha - Stromovka 3.22
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B09 5 Praha - Stromovka 26.54