Karta atleta

Export do excelu
  • Janoušková Eliška
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.38 Rudná 8.5.2019
pohár rozhlasu 0226 Slaný 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.70 Roztoky 9.5.2019
vrh koulí 2kg 08.22 h Praha - Strahov 26.1.2019
Přespolní běh 0:06:01 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 Rudná 8.5.2019
pohár rozhlasu 0226 Slaný 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.70 Roztoky 9.5.2019
vrh koulí 2kg 08.22 h Praha - Strahov 26.1.2019
Přespolní běh 0:06:01 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žkm 43 Slaný 0226
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) kriket/Žkm 8 Slaný 29.25
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žkm 6= Roztoky 0036
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) kriket/Žkm 14 Roztoky 31.70
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žkm/B03 Rudná DNS
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B03 3 Rudná 09.38
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 74 Praha - Vítkov 0:06:01
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm/F 11 Praha - Strahov 07.69
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F MS Praha - Strahov 08.22