Karta atleta

Export do excelu
  • Hurina Alex
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Kateřina Toová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Ostrava - Poruba 5.5.2019
100 m 14.68 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 21.54 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
200 m 32.15 Ostrava - Poruba 13.4.2019
800 m 2:54.91 Ostrava - Poruba 5.5.2019
60 m překážek 11.43 Ostrava - Poruba 5.5.2019
sprintérský trojboj 0678 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pohár rozhlasu 0389 Ostrava - Porubská 14.5.2019
pětiboj 1525 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 500g 32.10 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
hod kriketovým míčkem 61.96 Třinec 13.6.2019
vrh koulí 2kg 14.95 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 12.71 Frýdek-Místek 17.6.2019
vrh koulí 3kg 12.83 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
skok daleký 4.10 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok vysoký 1.66 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 Ostrava - Poruba 5.5.2019
100 m 14.68 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 21.54 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
200 m 32.15 Ostrava - Poruba 13.4.2019
800 m 2:54.91 Ostrava - Poruba 5.5.2019
60 m překážek 11.43 Ostrava - Poruba 5.5.2019
sprintérský trojboj 0678 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pohár rozhlasu 0389 Ostrava - Porubská 14.5.2019
pětiboj 1525 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 500g 32.10 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
hod kriketovým míčkem 61.96 Třinec 13.6.2019
vrh koulí 2kg 14.95 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 3kg 12.71 Frýdek-Místek 17.6.2019
vrh koulí 3kg 12.83 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
skok daleký 4.10 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok vysoký 1.66 Jablonec nad Nisou 24.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žcm/K1 1 Jablonec nad Nisou 1.54
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 500g/Žcm/F 12 Jablonec nad Nisou 32.10
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žcm/F Jablonec nad Nisou 1.66
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm/F Frýdek-Místek 58.71
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Frýdek-Místek 12.71
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm/F Frýdek-Místek 1.64
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm Třinec 12.18
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm Třinec 61.96
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm Třinec 1.61
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Opava 12.67
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 5 Opava 29.19
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žcm Opava 1.58
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm Frýdek Místek 11.79
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 4 Frýdek Místek 49.02
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm Frýdek Místek 1.46
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žcm 26 Ostrava - Porubská 0389
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) dálka/Žcm 4 Ostrava - Porubská 4.08
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) výška/Žcm Ostrava - Porubská 1.50
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm Ostrava - Poruba 1525
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žcm/B01 3 Ostrava - Poruba 11.43
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm Ostrava - Poruba 59.68
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Poruba 08.80
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm Ostrava - Poruba 4.10
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Ostrava - Poruba 2:54.91
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm Frýdek-Místek 52.07
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žcm Frýdek-Místek 14.95
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprint. tr/Žci 5 Ostrava - Poruba 0678
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B01 2 Ostrava - Poruba 08.96
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B01 2 Ostrava - Poruba 14.68
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B03 2 Ostrava - Poruba 32.15
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm 4 Ostrava-Martinov 26.13
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm Ostrava-Martinov 12.42
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm Ostrava-Martinov DNS
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 12.83
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 11.66
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B05 4 Ostrava - Vítkovice 21.54
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žcm Ostrava DNS
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 10.98
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 21.82