Karta atleta

Export do excelu
  • Alex Hurina
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Toová Kateřina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 Brno 07.09.2020
100 m 13.29 Ostrava 01.06.2020
150 m 19.64 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.93 Ostrava - Poruba 06.06.2020
200 m 27.98 Ostrava 01.06.2020
800 m 2:54.91 Ostrava - Poruba 05.05.2019
1500 m 6:37.43 Ostrava - Poruba 16.05.2020
60 m překážek (0.76) 11.43 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok vysoký 1.56 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.74 Frýdek-Místek 13.09.2020
skok daleký 4.94 Ostrava - Poruba 16.05.2020
vrh koulí 2kg 14.95 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 12.96 Šumperk 06.10.2019
vrh koulí 3kg 14.55 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 4kg 12.60 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
vrh koulí 4kg 13.64 Třinec 25.08.2020
hod oštěpem 500g 32.10 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 600g 30.23 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 23.05.2020
pohár rozhlasu 0389 Ostrava - Porubská 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 62.62 Šumperk 06.10.2019
pětiboj 1525 Ostrava - Poruba 05.05.2019
sprintérský trojboj 1301 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Brno 09.09.2019
100 m 14.68 Ostrava - Poruba 13.04.2019
150 m 21.01 Brno 10.09.2019
150 m 20.06 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
200 m 32.15 Ostrava - Poruba 13.04.2019
800 m 2:54.91 Ostrava - Poruba 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.43 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok vysoký 1.66 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
skok vysoký 1.56 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 4.10 Ostrava - Poruba 05.05.2019
vrh koulí 2kg 14.95 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 12.96 Šumperk 06.10.2019
vrh koulí 3kg 14.55 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod oštěpem 500g 32.10 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
pohár rozhlasu 0389 Ostrava - Porubská 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 62.62 Šumperk 06.10.2019
pětiboj 1525 Ostrava - Poruba 05.05.2019
sprintérský trojboj 0678 Ostrava - Poruba 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm Ostrava - Vítkovice 1.56
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 14.55
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B06 2 Ostrava - Vítkovice 20.06
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Šumperk 12.96
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Šumperk 1.61
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Šumperk 62.62
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žcm Vyškov 1.64
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm Vyškov 12.19
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Hranice 1.62
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Hranice 12.63
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 1 Brno 08.50
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FA Brno 1.65
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 4 Brno 54.17
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/FA 4 Brno 55.90
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R6 2 Brno 21.01
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Frýdek-Místek 12.67
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Frýdek-Místek 60.35
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Frýdek-Místek 1.58
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žcm/K1 1 Jablonec nad Nisou 1.54
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže hod oštěpem 500g/Žcm/F 12 Jablonec nad Nisou 32.10
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žcm/F Jablonec nad Nisou 1.66
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Frýdek-Místek 58.71
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Frýdek-Místek 12.71
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Frýdek-Místek 1.64
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žcm Třinec 12.18
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 61.96
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žcm Třinec 1.61
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žcm Opava 12.67
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Opava 29.19
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žcm Opava 1.58
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Frýdek Místek 11.79
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Frýdek Místek 49.02
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm Frýdek Místek 1.46
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) pohár rozhlasu/Žcm 26 Ostrava - Porubská 0389
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) skok daleký/Žcm 4 Ostrava - Porubská 4.08
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) skok vysoký/Žcm Ostrava - Porubská 1.50
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm Ostrava - Poruba 1525
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Ostrava - Poruba 11.43
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Ostrava - Poruba 59.68
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Poruba 08.80
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm Ostrava - Poruba 4.10
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Ostrava - Poruba 2:54.91
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Frýdek-Místek 52.07
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žcm Frýdek-Místek 14.95
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Žci 5 Ostrava - Poruba 0678
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B01 2 Ostrava - Poruba 08.96
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B01 2 Ostrava - Poruba 14.68
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B03 2 Ostrava - Poruba 32.15
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Žcm 4 Ostrava-Martinov 26.13
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava-Martinov 12.42
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Žcm Ostrava-Martinov DNS
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 12.83
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 11.66
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B05 4 Ostrava - Vítkovice 21.54
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žcm Ostrava DNS
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 10.98
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 21.82