Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kunetek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
60 m 07.36 Opava 20.08.2019
100 m 11.51 Ostrava 25.08.2019
150 m 17.43 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 17.25 Opava 20.08.2019
200 m 23.30 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
200 m 23.40 Břeclav 14.09.2019
skok daleký 6.13 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 6.32 Břeclav 14.09.2019
sprintérský trojboj 2060 Litomyšl 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
60 m 07.36 Opava 20.08.2019
100 m 11.51 Ostrava 25.08.2019
150 m 17.43 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 17.25 Opava 20.08.2019
200 m 23.30 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
200 m 23.40 Břeclav 14.09.2019
skok daleký 6.13 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 6.32 Břeclav 14.09.2019
sprintérský trojboj 2060 Litomyšl 03.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/J 6 Břeclav 6.32
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B04 1 Břeclav 11.66
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B06 1 Břeclav 23.40
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B01 3 Ostrava 23.66
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 8 Ostrava 5.99
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/FB Ostrava 11.51
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R03 3 Ostrava 11.70
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 6.31
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 07.36
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B01 3 Opava 17.25
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 6 Opava 5.99
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B01 7 Opava 11.65
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 4 Opava 6.29
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/J Opava 07.50
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B01 1 Opava 17.69
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M 7 Litomyšl 2060
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B02 1 Litomyšl 07.49
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B02 2 Litomyšl 11.83
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B02 2 Litomyšl 24.38
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok daleký/J MS Olomouc 6.24
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B02 MS Olomouc 11.53
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B03 MS Olomouc 23.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/FA 5 Hranice 11.55
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M 11 Hranice 5.73
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R08 1 Hranice 11.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B03 1 Hranice 23.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R01 4 Vyškov 11.78
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/J/F 4 Vyškov 5.93
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/F 6 Vyškov 11.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B01 4 Vyškov 23.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B5 2 Ostrava - Vítkovice 11.92
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B4 Ostrava - Vítkovice DNS
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) skok daleký/M Valašské Meziříčí 5.26
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/M/B02 2 Hranice 07.56
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) skok daleký/M/F Hranice 5.75
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 11 Ostrava - Vítkovice 5.83
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B06 1 Ostrava - Vítkovice 23.39
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 6 Ostrava - Vítkovice 6.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 3 Ostrava - Vítkovice 07.45
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 2 Ostrava - Vítkovice 23.51
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 15 Ostrava - Vítkovice 5.60
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 07.36
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 4 Ostrava - Vítkovice 07.39
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B01 3 Ostrava - Vítkovice 23.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 7 Ostrava - Vítkovice 5.86
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F Ostrava - Vítkovice 07.35
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 6 Ostrava - Vítkovice 07.40
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B03 1 Ostrava - Vítkovice 17.43