Karta atleta

Export do excelu
  • Průšová Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Praha - Jeseniova 29.5.2019
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 2:15.11 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 3:00.8 Újezd nad Lesy 16.5.2019
60 m překážek 13.19 Praha - Jeseniova 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 23.59 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 2kg 06.10 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 4.06 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:05:07 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 Praha - Jeseniova 29.5.2019
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
600 m 2:15.11 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 3:00.8 Újezd nad Lesy 16.5.2019
60 m překážek 13.19 Praha - Jeseniova 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 23.59 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 2kg 06.10 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 4.06 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:05:07 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova 4.06
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 13.19
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova NM
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.32
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Újezd nad Lesy 3:00.8
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) dálka/Žkm Újezd nad Lesy 3.87
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Stromovka 3:09.53
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm/F 11 Praha - Stromovka 23.59
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 20 Praha - Jeseniova 06.10
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B02 8 Praha - Jeseniova 2:15.11
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 27 Praha - Vítkov 0:05:07
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 21 Praha - Vítkov 0:05:07
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R06 Praha - Strahov DNS
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B20 7 Praha - Stromovka 09.60
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B25 4 Praha - Stromovka 23.06