Karta atleta

Export do excelu
  • Jurica Samuel
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Jiří Novák
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.30 Hranice 18.06.2019
150 m 24.85 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:08.42 Šumperk 09.10.2019
800 m 3:13.72 h Olomouc 15.02.2019
1500 m 6:26.43 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek 12.56 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 13.15 h Olomouc 17.01.2020
pětiboj 0599 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 26.57 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 3.34 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.10 h Prostějov - ZŠ J. Železného 19.12.2018
Přespolní běh 0:06:51 Prostějov - Kolářovy sady 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:17.82 h Olomouc 17.01.2020
60 m překážek 13.15 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žcm Prostějov NM
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 30 Šumperk 26.57
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 34 Šumperk 3.34
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 14 Šumperk 3:08.42
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B03 4 Šumperk 10.55
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B04 4 Šumperk 12.56
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Prostějov 14.02
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B03 3 Prostějov 24.85
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žcm/B01 6 Hranice 13.66
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žcm/F 10 Hranice 3:17.89
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žcm/B05 2 Hranice 10.30
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 10 Šumperk 6:26.43
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 4 Šumperk 13.80
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FC 4 Olomouc 14.61
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 8 Olomouc 3:13.72
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R04 2 Olomouc 14.78