Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Zapletalová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Ovečková Emilie
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Prostějov 23.04.2019
150 m 25.89 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 25.36 Prostějov 23.04.2019
300 m 55.25 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 55.52 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:01.73 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:05.10 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:47.57 Šumperk 06.10.2019
skok vysoký 1.10 h Prostějov - ZŠ J. Železného 19.12.2018
skok daleký 3.31 Prostějov 03.09.2019
skok daleký 3.18 h Olomouc 17.01.2020
hod kriketovým míčkem 26.08 Prostějov 03.09.2019
čtyřboj 0906 Prostějov 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.35 Prostějov 23.04.2019
150 m 25.89 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 25.36 Prostějov 23.04.2019
300 m 55.25 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 55.52 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:01.73 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:05.10 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:47.57 Šumperk 06.10.2019
skok daleký 3.31 Prostějov 03.09.2019
hod kriketovým míčkem 26.08 Prostějov 03.09.2019
čtyřboj 0906 Prostějov 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášský běh žactva a přípravek (Atletický klub Prostějov, z. s.) Přespolní běh/Žkm Prostějov 0:03:49
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Šumperk 2:47.57
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 6 Hranice 2:52.04
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B01 7 Prostějov 2:01.73
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm 15 Prostějov 0906
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm 25 Prostějov 3.31
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 13= Prostějov 26.08
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B06 4 Prostějov 10.46
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 2 Prostějov 2:15.54
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B01 7 Hranice 2:47.78
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FB 16 Prostějov 2.97
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B02 2 Prostějov 2:50.56
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm 8 Prostějov 3.37
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Prostějov 20.97
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B04 3 Prostějov 25.36
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B04 2 Prostějov 09.35
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B04 3 Prostějov 55.52
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB Olomouc DNS
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 3 Olomouc 3:05.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 6 Ostrava - Vítkovice 55.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B06 5 Ostrava - Vítkovice 25.89