Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Krajíčková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Ovečková Emilie
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.68 h Olomouc 22.01.2020
60 m 09.53 Šumperk 30.06.2020
600 m 2:44.84 Prostějov 16.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.22 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.96 h Olomouc 22.01.2020
skok vysoký 1.15 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.57 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.64 Prostějov 03.09.2019
vrh koulí 2kg 08.15 Prostějov 18.06.2020
hod kriketovým míčkem 25.30 Prostějov 16.09.2020
čtyřboj 0777 Prostějov 16.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.09 h Olomouc 15.02.2019
60 m 09.85 Hranice 18.06.2019
600 m 2:48.67 Prostějov 03.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.22 Šumperk 06.10.2019
skok vysoký 1.15 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.57 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.64 Prostějov 03.09.2019
hod kriketovým míčkem 24.58 Prostějov 03.09.2019
čtyřboj 0741 Prostějov 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm 12= Prostějov 1.15
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 4 Šumperk 13.22
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/F 21 Prostějov 3.35
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R01 6 Prostějov 09.92
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm 23 Prostějov 0741
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm 13 Prostějov 3.64
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Prostějov 24.58
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B06 3 Prostějov 10.17
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B03 9 Prostějov 2:48.67
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 36 Hranice 3.30
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B05 3 Hranice 09.85
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm 23 Šumperk 3.48
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B04 6 Šumperk 09.95
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FB 19 Prostějov 2.75
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B07 3 Prostějov 09.87
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm 7 Prostějov 3.62
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Prostějov 15.03
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB 9 Olomouc 3.57
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R17 2 Olomouc 10.09