Karta atleta

Export do excelu
  • Sekaninová Adéla
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Emilie Ovečková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Hranice 18.06.2019
60 m 09.05 h Olomouc 15.02.2019
150 m 22.90 Prostějov 23.04.2019
300 m 52.04 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:36.79 Prostějov 03.09.2019
60 m překážek 11.87 h Olomouc 18.12.2019
čtyřboj 1227 Prostějov 03.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.62 Prostějov 03.09.2019
skok daleký 4.13 Prostějov 03.09.2019
skok daleký 4.38 h Olomouc 18.12.2019
skok vysoký 1.25 Prostějov 10.09.2019
skok vysoký 1.31 h Prostějov 19.12.2019
Přespolní běh 0:06:07 Prostějov - Kolářovy sady 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.23 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žkm Prostějov 1.31
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 5 Olomouc 4.38
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Olomouc 11.87
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B04 4 Šumperk 09.19
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R06 6 Hranice 09.21
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FA 8 Prostějov 09.08
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/F 12 Prostějov 3.87
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R01 4 Prostějov 09.00
10.09.2019 Prostějovská výška (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žkm Prostějov 1.25
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm 4 Prostějov 1227
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm Prostějov 4.13
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žkm 4 Prostějov 34.62
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B06 1 Prostějov 09.30
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 10 Prostějov 2:36.79
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žkm/F 22 Hranice 3.86
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B03 2 Hranice 08.86
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm 21 Šumperk 3.77
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Šumperk 09.10
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/FA 17 Prostějov 3.63
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B07 1 Prostějov 09.10
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm 4 Prostějov 4.01
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B04 1 Prostějov 22.90
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B04 1 Prostějov 09.16
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B04 2 Prostějov 52.04
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žkm/FB Olomouc 4.07
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FC Olomouc 09.05
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R16 1 Olomouc 09.20