Karta atleta

Export do excelu
  • Nikol Paarová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Ovečková Emilie
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 h Olomouc 17.01.2020
60 m 09.49 Olomouc 29.06.2020
150 m 24.89 Šumperk 16.06.2020
300 m 60.38 Prostějov 23.04.2019
800 m 3:40.35 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.91 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.23 Hranice 18.06.2019
skok vysoký 1.25 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.39 Šumperk 09.10.2019
hod oštěpem 400g 06.31 Prostějov 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 21.14 Šumperk 09.10.2019
pětiboj 0950 Šumperk 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.71 Hranice 18.06.2019
150 m 25.44 Prostějov 23.04.2019
300 m 60.38 Prostějov 23.04.2019
800 m 3:40.35 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.91 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.23 Hranice 18.06.2019
skok vysoký 1.25 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.39 Šumperk 09.10.2019
hod oštěpem 400g 06.31 Prostějov 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 21.14 Šumperk 09.10.2019
pětiboj 0950 Šumperk 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm 5 Prostějov 1.25
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 20 Šumperk 3:40.35
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 34 Šumperk 21.14
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 31 Šumperk 3.39
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 3 Šumperk 13.91
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B03 4 Šumperk 09.71
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B10 2 Šumperk 09.77
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok vysoký/Žkm/F 7= Hranice 1.23
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B05 2 Hranice 09.71
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žkm 8= Šumperk 1.19
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B04 4 Šumperk 09.78
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 12 Prostějov 06.31
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm/F 6 Prostějov 1.21
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B04 5 Prostějov 09.76
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Prostějov 16.80
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B03 3 Prostějov 25.44
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B03 4 Prostějov 10.04
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B03 3 Prostějov 60.38