Karta atleta

Export do excelu
  • Horníček Theodor
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Kateřina Spillerová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Hranice 18.06.2019
60 m 09.52 h Olomouc 18.12.2019
150 m 23.80 Hranice 18.06.2019
300 m 51.98 Šumperk 30.05.2019
800 m 3:05.60 Šumperk 24.09.2019
60 m překážek 12.30 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 12.05 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
pětiboj 0833 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 0677 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.22 Šumperk 24.09.2019
skok daleký 3.63 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 3.89 h Olomouc 18.12.2019
Přespolní běh 0:05:47 Šumperk 15.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.60 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m překážek 12.05 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm 11 Olomouc 3.89
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B04 2 Olomouc 09.52
15.10.2019 Přespolní běh žákovských kategorií (TJ Šumperk) Přespolní běh/Žcm 4 Šumperk 0:05:47
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 12 Šumperk 36.66
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 25 Šumperk 3.63
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 15 Šumperk 3:08.47
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B03 3 Šumperk 09.90
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B05 5 Šumperk 12.30
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B05 5 Šumperk 12.81
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B03 4 Šumperk 52.25
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 25 Šumperk 40.22
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm 21= Šumperk 3.54
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 16 Šumperk 3:05.60
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B06 4 Šumperk 09.90
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/R01 6 Prostějov 09.97
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B02 4 Prostějov 24.09
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žcm/B03 3 Hranice 09.59
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žcm/B04 3 Hranice 23.80
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B04 3 Šumperk 09.74
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B03 3 Šumperk 51.98
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/B04 5 Prostějov 09.85
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B04 4 Prostějov 24.54
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R04 4 Olomouc 10.25