Karta atleta

Export do excelu
  • Šmakalová Markéta
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 Chomutov 6.6.2019
60 m 09.21 Most 12.6.2019
150 m 23.33 Most 12.6.2019
600 m 2:18.06 Bílina 11.5.2019
čtyřboj 1121 Bílina 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.60 Bílina 11.5.2019
hod plným míčem 1kg 08.10 Klášterec nad Ohří 14.9.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.05 Chomutov 6.6.2019
60 m 09.21 Most 12.6.2019
150 m 23.33 Most 12.6.2019
600 m 2:18.06 Bílina 11.5.2019
čtyřboj 1121 Bílina 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.60 Bílina 11.5.2019
hod plným míčem 1kg 08.10 Klášterec nad Ohří 14.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Finále krajského poháru družstev přípravek v Krupce (AK Krupka ve spolupráci s AC Ústí nad Labem) 60 m/EleZ/B03 2 Krupka 09.1
28.09.2019 Finále krajského poháru družstev přípravek v Krupce (AK Krupka ve spolupráci s AC Ústí nad Labem) dálka/EleZ/F 13 Krupka 1.96
28.09.2019 Finále krajského poháru družstev přípravek v Krupce (AK Krupka ve spolupráci s AC Ústí nad Labem) plný míč 1kg/EleZ/F 17 Krupka 08.20
28.09.2019 Finále krajského poháru družstev přípravek v Krupce (AK Krupka ve spolupráci s AC Ústí nad Labem) 400 m/EleZ/B03 2 Krupka 80.2
14.09.2019 Krajský pohár družstev přípravek - skupina C (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s TJ Klášterec n.O.) 60 m/EleZ/B06 1 Klášterec nad Ohří 09.1
14.09.2019 Krajský pohár družstev přípravek - skupina C (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s TJ Klášterec n.O.) dálka/EleZ/F Klášterec nad Ohří 1.99
14.09.2019 Krajský pohár družstev přípravek - skupina C (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s TJ Klášterec n.O.) plný míč 1kg/EleZ/F 6 Klášterec nad Ohří 08.10
14.09.2019 Krajský pohár družstev přípravek - skupina C (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s TJ Klášterec n.O.) 400 m/EleZ/B06 1 Klášterec nad Ohří 78.3
10.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ (Atletika Litvínov z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Meziboří 23.96
10.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žkm/FB 4 Meziboří 09.70
10.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žkm/R02 3 Meziboří 09.60
12.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Most) 60 m/Žkm/FB 4 Most 09.21
12.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Most) 60 m/Žkm/R02 3 Most 09.22
12.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Most) 150 m/Žkm/B05 1 Most 23.33
06.06.2019 Okresní přebor elevů (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/EleZ/R01 1 Chomutov 07.91
06.06.2019 Okresní přebor elevů (TJ VTŽ Chomutov) dálka/EleZ Chomutov 3.58
06.06.2019 Okresní přebor elevů (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/EleZ/F Chomutov 08.05
11.05.2019 KP ve vícebojích elévstva (AK Bílina) čtyřboj/EleZ 8 Bílina 1121
11.05.2019 KP ve vícebojích elévstva (AK Bílina) 600 m/EleZ/B01 11 Bílina 2:18.06
11.05.2019 KP ve vícebojích elévstva (AK Bílina) dálka/EleZ/JB 2 Bílina 3.63
11.05.2019 KP ve vícebojích elévstva (AK Bílina) kriket/EleZ/JB 7 Bílina 22.60
11.05.2019 KP ve vícebojích elévstva (AK Bílina) 60 m/EleZ/B04 1 Bílina 09.40