Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Lojdová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Učík Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.70 Stříbro 13.06.2020
100 m 14.07 Karlovy Vary 20.06.2020
150 m 21.27 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.13 Stříbro 13.06.2020
200 m 28.67 Karlovy Vary 20.06.2020
300 m 47.08 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 45.37 Karlovy Vary 17.06.2020
400 m 68.30 Nýřany 22.06.2019
skok daleký 4.03 Karlovy Vary 23.05.2020
sprintérský trojboj 1685 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 Nýřany 21.08.2019
60 m 08.92 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 14.92 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 21.67 Mariánské Lázně 10.09.2019
150 m 21.27 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 29.83 Plzeň 08.06.2019
300 m 47.44 Domažlice 17.08.2019
300 m 47.14 h Praha - Strahov 14.12.2019
400 m 68.30 Nýřany 22.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B07 1 Praha - Strahov 47.14
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B06 2= Praha - Strahov 21.58
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 5 Praha-Stromovka 08.92
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B12 3 Praha-Stromovka 21.27
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 Praha-Stromovka DQ
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žky 10 Chodov 4:40
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m/Ž/B02 3 Děčín 69.69
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B04 6 Karlovy Vary 47.73
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žky/B02 3 Mariánské Lázně 08.94
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Mariánské Lázně 21.67
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žky/B01 4 Ostrov 22.01
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žky/B02 2 Ostrov 09.00
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/B02 3 Písek 68.34
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/Ž/F 4 Stříbro 70.23
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Ž/B01 5 Nýřany 49.14
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B03 1 Nýřany 08.92
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R01 6 Domažlice 09.13
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B02 2 Domažlice 47.44
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 400 m/Ž/B02 3 Nýřany 68.30
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B02 MS Bílina 48.31
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B04 MS Bílina 21.73
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky Karlovy Vary 09.09
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žky Karlovy Vary 48.06
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B02 4 Plzeň 29.83
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B06 5 Stříbro 22.04
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R04 5 Stříbro 09.22
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B04 2 Nýřany 30.13
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R06 5 Karlovy Vary 15.09
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B04 3 Karlovy Vary 30.91
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B01 5 Ostrov 15.08
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B03 4 Ostrov 09.27
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/R01 4 Chodov 15.01
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R04 5 Chodov 09.24
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B01 6 Karlovy Vary 14.92
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 7 Karlovy Vary 09.36
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B02 2 Karlovy Vary 30.17
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B05 4 Cheb 09.31
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B05 5 Cheb 22.48
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Stromovka 09.48
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Stromovka 23.12
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 7 Praha - Stromovka 09.61
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žky/B03 4 Praha - Stromovka 23.26