Karta atleta

Export do excelu
  • Lojdová Natálie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér Petr Učík
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 Karlovy Vary 13.6.2019
60 m 09.48 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m 14.92 Karlovy Vary 1.5.2019
150 m 21.73 Bílina 15.6.2019
150 m 23.12 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 29.83 Plzeň 8.6.2019
300 m 47.44 Domažlice 17.8.2019
400 m 68.30 Nýřany 22.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.09 Karlovy Vary 13.6.2019
60 m 09.48 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m 14.92 Karlovy Vary 1.5.2019
150 m 21.73 Bílina 15.6.2019
150 m 23.12 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 29.83 Plzeň 8.6.2019
300 m 47.44 Domažlice 17.8.2019
400 m 68.30 Nýřany 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R01 6 Domažlice 09.13
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B02 2 Domažlice 47.44
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 400 m/Ž/B02 3 Nýřany 68.30
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B02 MS Bílina 48.31
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B04 MS Bílina 21.73
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky Karlovy Vary 09.09
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žky Karlovy Vary 48.06
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B02 4 Plzeň 29.83
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B06 5 Stříbro 22.04
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R04 5 Stříbro 09.22
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B04 2 Nýřany 30.13
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R06 5 Karlovy Vary 15.09
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B04 3 Karlovy Vary 30.91
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B01 5 Ostrov 15.08
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B03 4 Ostrov 09.27
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/R01 4 Chodov 15.01
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R04 5 Chodov 09.24
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B01 6 Karlovy Vary 14.92
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 7 Karlovy Vary 09.36
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B02 2 Karlovy Vary 30.17
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B05 4 Cheb 09.31
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B05 5 Cheb 22.48
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Stromovka 09.48
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Stromovka 23.12
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 7 Praha - Stromovka 09.61
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žky/B03 4 Praha - Stromovka 23.26