Karta atleta

Export do excelu
  • Gonda Robert
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Slavkov u Brna, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.93 Brno 15.07.2019
60 m 08.15 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
středoškolský pohár 2308 Vyškov 01.10.2019
skok daleký 5.88 Hodonín 02.06.2019
skok daleký 5.62 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
skok vysoký 1.76 Břeclav 08.10.2019
skok vysoký 1.55 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Brno 15.07.2019
60 m 08.15 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
středoškolský pohár 2308 Vyškov 01.10.2019
skok daleký 5.88 Hodonín 02.06.2019
skok daleký 5.62 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
skok vysoký 1.76 Břeclav 08.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dci 24 Břeclav 1145
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) dálka/Dci/F 7 Břeclav 5.84
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) výška/Dci/F Břeclav 1.76
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) dálka/Dci Vyškov 5.91
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) výška/Dci Vyškov 1.75
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) strPohar/Dci Vyškov 2308
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M Brno 5.83
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B02 4 Brno 07.93
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dci/F Hodonín 5.88
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Dci/F Hodonín 1.70
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F 8 Vyškov 5.83
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Dci/F Vyškov 1.75
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) dálka/Dci Holešov 5.68
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) výška/Dci Holešov 1.61
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R01 2 Brno-Nový Lískovec 08.15
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F Brno-Nový Lískovec 5.62
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/FA Brno-Nový Lískovec 08.18