Karta atleta

Export do excelu
  • Marousek Jakub
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Karel Fiedler
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 17.02.2020
60 m 09.60 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
150 m 23.98 Chrudim 15.05.2019
800 m 3:11.6 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek 14.1 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek 13.2 h Chrudim 17.02.2020
pětiboj 0528 Chrudim 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 27.33 Chrudim 09.10.2019
vrh koulí 3kg 06.40 Chrudim 17.04.2019
skok daleký 3.83 Chrudim 17.04.2019
skok vysoký 1.30 h Chrudim 13.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 17.02.2020
60 m překážek 13.2 h Chrudim 17.02.2020
skok vysoký 1.30 h Chrudim 13.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žcm 7 Chrudim 1.23
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B02 3 Chrudim 08.0
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B02 4 Chrudim 14.1
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) pětiboj/Žcm 14 Chrudim 0344
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m př./Žcm 15 Chrudim 15.0
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) kriket/Žcm 13 Chrudim 27.33
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m/Žcm 11= Chrudim 10.0
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) dálka/Žcm 14 Chrudim 3.06
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 800 m/Žcm 13 Chrudim 3:27.7
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žcm 14 Ústí nad Orlicí 05.46
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/R01 7 Ústí nad Orlicí 09.60
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 14 Pardubice 05.90
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žcm/R04 2 Pardubice 09.77
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žcm 11 Chrudim 0528
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žcm 9 Chrudim 25.00
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žcm 11 Chrudim 3.23
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žcm 10= Chrudim 3:11.6
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/B02 1= Chrudim 09.5
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B02 5 Chrudim 14.1
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) dálka/Žcm 23 Pardubice 3.68
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) koule 3kg/Žcm 12 Pardubice 06.10
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 4 Chrudim 14.39
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žcm/B05 3 Chrudim 23.98
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) kriket/Žcm 12 Chrudim 24.42
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Chrudim 06.40
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) dálka/Žcm 5 Chrudim 3.83
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žcm 14 Chrudim 1.03
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žcm/B02 2 Chrudim 08.1
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Chrudim 14.2
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žcm 13 Chrudim 1.00
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B03 2 Chrudim 08.3
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B03 3 Chrudim 14.4
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žcm/B03 3 Chrudim 08.2
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žcm/B03 3 Chrudim 14.8