Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Slavík
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Šulc Martin
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 h Chrudim 17.02.2020
60 m 09.10 Chrudim 01.06.2020
800 m 2:48.9 Chrudim 09.10.2019
60 m překážek (0.76) 13.1 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.3 h Chrudim 02.12.2019
60 m překážek (0.84) 12.5 h Chrudim 06.01.2020
skok vysoký 1.30 h Chrudim 13.01.2020
skok vysoký 1.35 Chrudim 01.06.2020
skok o tyči 1.88 h Chrudim 18.12.2019
skok o tyči 2.08 Chrudim 28.06.2020
skok daleký 3.49 Chrudim 17.04.2019
vrh koulí 3kg 08.53 Chrudim 15.05.2019
vrh koulí 4kg 09.75 Chrudim 30.09.2020
hod diskem 1kg 25.78 Chrudim 24.06.2020
hod kladivem 4kg 27.28 Chrudim 07.10.2020
hod oštěpem 600g 16.13 Chrudim 10.06.2020
hod kriketovým míčkem 39.80 Chrudim 09.10.2019
pětiboj 0863 Chrudim 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.8 h Chrudim 02.12.2019
60 m 09.6 Chrudim 09.10.2019
800 m 2:48.9 Chrudim 09.10.2019
60 m překážek (0.76) 13.1 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.3 h Chrudim 02.12.2019
skok vysoký 1.30 Svitavy 01.06.2019
skok vysoký 1.30 h Chrudim 18.12.2019
skok o tyči 1.88 h Chrudim 18.12.2019
skok daleký 3.49 Chrudim 17.04.2019
vrh koulí 3kg 08.53 Chrudim 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.80 Chrudim 09.10.2019
pětiboj 0863 Chrudim 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žcm 4= Chrudim 1.30
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žcm Chrudim 1.88
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B02 2 Chrudim 07.8
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Chrudim 12.3
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) pětiboj/Žcm 7 Chrudim 0863
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m překážek (0.76)/Žcm 9= Chrudim 13.5
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) hod kriketovým míčkem/Žcm Chrudim 39.80
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m/Žcm 8= Chrudim 09.6
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) skok daleký/Žcm 6 Chrudim 3.47
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 800 m/Žcm 4 Chrudim 2:48.9
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Ústí nad Orlicí 08.30
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok vysoký/Žcm/F Pardubice NM
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 7 Pardubice 08.20
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žcm 9 Chrudim 0566
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Chrudim 29.32
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žcm 9 Chrudim 3.41
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žcm 9 Chrudim 3:07.6
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/B02 5 Chrudim 10.3
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Chrudim 13.1
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žcm 6 Chrudim 1.13
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) vrh koulí 3kg/Žcm Chrudim 08.50
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) skok vysoký/Žcm/F 4 Svitavy 1.30
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Svitavy 07.69
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) skok vysoký/Žcm 6 Pardubice 1.22
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Pardubice 08.19
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Chrudim 08.53
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 800 m/Žcm 15 Chrudim 3:13.66
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žcm 4 Chrudim 1.25
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Chrudim 35.53
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Chrudim 07.53
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Žcm 8 Chrudim 3.49
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žci 23 Chrudim 1.08
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žcm/B02 4 Chrudim 08.5
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Chrudim 13.2
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žcm 6 Chrudim 1.15
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B02 4 Chrudim 08.5
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Chrudim 13.6
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žcm 14 Chrudim 1.02
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Chrudim 13.6
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žcm/B03 4 Chrudim 08.6